Bezpłatne zajęcia z nauki pływania edycja 2023

Data dodania: niedziela, 18 grudzień 2022 17:19
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Drugi rok z rzędu nasz Klub organizuje darmowe lekcje nauki pływania. Tym razem odbędą się one w sezonie zimowym i częściowo pokryją się z okresem ferii zimowych. Zajęcia są przeznaczone dla uczniów z klas 1-3 i stanowią bezpłatny kurs nauki pływania. Koszt pracy instruktora, koszty wejść na pływalnię oraz koszty ubezpieczenia NNW ponoszone są przez Klub przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Fajsławice. Miejscem prowadzenia zajęć będzie kryta pływalnia MOSiR w Krasnymstawie przy ul. Piłsudskiego 52. Limit uczestników to 40 osób, w wymiarze 20 godzin zajęć z instruktorem dla każdego uczestnika. Planowany okres zajęć to 9 stycznia - 31 stycznia 2023 r. w godzinach uzgodnionych z instruktorem.

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy ewelinamazurkluch@gmail.com (decyduje kolejność zgłoszeń oraz pierwszeństwo w zapisach mają dzieci z Gminy Fajsławice). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, kontakt telefoniczny do rodzica/opiekuna prawnego oraz jego imię i nazwisko. Regulamin zajęć prezentujemy poniżej.

zobacz regulamin

Projekt jest współfinansowany z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki z programu "Umiem Pływać" - "Nauka pływania z P-GKS Frassati – upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim" oraz ze środków Gminy Fajsławice.

Komentarze

Dodaj swój komentarz