Trampkarze - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 28/29 sierpnia 2021 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Niedźwiadek Chełm 2:2   27 października
Hetman Żółkiewka     - Vojsławia Wojsławice 14:1   7 września
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice 4:0  
Unia Rejowiec     - Znicz Siennica Różana    
3:6  
Pauza: Vicotria Żmudź, Kłos Chełm
         
2. kolejka - 4/5 września 2021 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Unia Rejowiec 9:1  
Vojsławia Wojsławice     - Ruch Izbica 1:19  
Niedźwiadek Chełm     - Hetman Żółkiewka    
6:1  
Victoria Żmudź     - Kłos Chełm 8:3   14 listopada
Pauza: Znicz Siennica Różana, Sparta Rejowiec Fabryczny
         
3. kolejka - 11/12 września 2021 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Victoria Żmudź 6:1  
Ruch Izbica     - Niedźwiadek Chełm 2:1  
Unia Rejowiec     - Vojsławia Wojsławice    
8:2  
Znicz Siennica Różana     - Frassati Fajsławice 3:6   13 września
Pauza: Kłos Chełm, Hetman Żółkewka
         
4. kolejka - 18/19 września 2021 (sobota/niedziela)
Vojsławia Wojsławice     -    
Znicz Siennica Różana 0:14  
Niedźwiadek Chełm     - Unia Rejowiec 4:1  
Victoria Żmudź     - Hetman Żółkiewka 10:0   13 listopada
Kłos Chełm     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
3:3   27 września
Pauza: Frassati Fajsławice, Ruch Izbica
         
5. kolejka - 25/26 września 2021 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Kłos Chełm 6:7  
Ruch Izbica     - Victoria Żmudź 3:0  
Znicz Siennica Różana     - Niedźwiadek Chełm 3:11   24 września
Frassati Fajsławice     - Vojsławia Wojsławice    
19:0  
Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny, Unia Rejowiec
         
6. kolejka - 2/3 października 2021 (sobota/niedziela)
Niedźwiadek Chełm     -    
Frassati Fajsławice    
6:4   4 października
Victoria Żmudź     - Unia Rejowiec 11:0  
Kłos Chełm     - Ruch Izbica 5:5  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Hetman Żółkiewka 9:1  
Pauza: Vojsławia Wojsławice, Znicz Siennica Różana
         
7. kolejka - 9/10 października 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
0:5   13 listopada
Unia Rejowiec     - Kłos Chełm 3:6   6 listopada
Znicz Siennica Różana     - Victoria Żmudź 4:10  
Vojsławia Wojsławice     - Niedźwiadek Chełm 1:16  
Pauza: Hetman Żółkiewka, Frassati Fajsławice
         
8. kolejka - 16/17 października 2021 (sobota/niedziela)
Victoria Żmudź     -    
Frassati Fajsławice 2:1   11 listopada
Kłos Chełm     - Znicz Siennica Różana    
2:1  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Rejowiec 12:0  
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica 1:9  
Pauza: Niedźwiadek Chełm, Vojsławia Wojsławice
         
9. kolejka - 23/24 października 2021 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Hetman Żółkiewka 0:2  
Znicz Siennica Różana     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
2:8  
Frassati Fajsławice     - Kłos Chełm 5:2   13 listopada
Vojsławia Wojsławice     - Victoria Żmudź 1:17  
Pauza: Ruch Izbica, Niedźwiadek Chełm
         
10. kolejka - 30/31 października 2021 (sobota/niedziela)
Victoria Żmudź     -    
Niedźwiadek Chełm 3:2  
Kłos Chełm     - Vojsławia Wojsławice 15:0  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Frassati Fajsławice 1:3   2 listopada
Hetman Żółkiewka     - Znicz Siennica Różana    
0:3  
Ruch Izbica     - Unia Rejowiec 9:1  
         
11. kolejka - 6/7 listopada 2021 (sobota/niedziela)
Znicz Siennica Różana     -    
Ruch Izbica 1:10  
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka 8:0  
Vojsławia Wojsławice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
0:3  
Niedźwiadek Chełm     - Kłos Chełm 3:2  
Pauza: Unia Rejowiec, Victoria Żmudź