Trampkarze - Terminarz

1. kolejka - 28/29 sierpnia 2021 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Niedźwiadek Chełm -:-   2021-09-07 17:30
Hetman Żółkiewka     - Vojsławia Wojsławice 14:1   7 września
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice 4:0  
Unia Rejowiec     - Znicz Siennica Różana    
3:6  
Pauza: Vicotria Żmudź, Kłos Chełm
         
2. kolejka - 4/5 września 2021 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Unia Rejowiec 9:1  
Vojsławia Wojsławice     - Ruch Izbica 1:19  
Niedźwiadek Chełm     - Hetman Żółkiewka    
6:1  
Victoria Żmudź     - Kłos Chełm -:-   14 września
Pauza: Znicz Siennica Różana, Sparta Rejowiec Fabryczny
         
3. kolejka - 11/12 września 2021 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Victoria Żmudź 6:1  
Ruch Izbica     - Niedźwiadek Chełm 2:1  
Unia Rejowiec     - Vojsławia Wojsławice    
8:2  
Znicz Siennica Różana     - Frassati Fajsławice 3:6   13 września
Pauza: Kłos Chełm, Hetman Żółkewka
         
4. kolejka - 18/19 września 2021 (sobota/niedziela)
Vojsławia Wojsławice     -    
Znicz Siennica Różana -:-  
Niedźwiadek Chełm     - Unia Rejowiec -:-  
Victoria Żmudź     - Hetman Żółkiewka -:-  
Kłos Chełm     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Pauza: Frassati Fajsławice, Ruch Izbica
         
5. kolejka - 25/26 września 2021 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Kłos Chełm -:-  
Ruch Izbica     - Victoria Żmudź -:-  
Znicz Siennica Różana     - Niedźwiadek Chełm -:-  
Frassati Fajsławice     - Vojsławia Wojsławice    
-:-  
Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny, Unia Rejowiec
         
6. kolejka - 2/3 października 2021 (sobota/niedziela)
Niedźwiadek Chełm     -    
Frassati Fajsławice    
-:-  
Victoria Żmudź     - Unia Rejowiec -:-  
Kłos Chełm     - Ruch Izbica -:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Hetman Żółkiewka -:-  
Pauza: Vojsławia Wojsławice, Znicz Siennica Różana
         
7. kolejka - 9/10 października 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Unia Rejowiec     - Kłos Chełm -:-  
Znicz Siennica Różana     - Victoria Żmudź -:-  
Vojsławia Wojsławice     - Niedźwiadek Chełm -:-  
Pauza: Hetman Żółkiewka, Frassati Fajsławice
         
8. kolejka - 16/17 października 2021 (sobota/niedziela)
Victoria Żmudź     -    
Frassati Fajsławice -:-  
Kłos Chełm     - Znicz Siennica Różana    
-:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Rejowiec -:-  
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica -:-  
Pauza: Niedźwiadek Chełm, Vojsławia Wojsławice
         
9. kolejka - 23/24 października 2021 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Hetman Żółkiewka -:-  
Znicz Siennica Różana     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Frassati Fajsławice     - Kłos Chełm -:-  
Vojsławia Wojsławice     - Victoria Żmudź -:-  
Pauza: Ruch Izbica, Niedźwiadek Chełm
         
10. kolejka - 30/31 października 2021 (sobota/niedziela)
Victoria Żmudź     -    
Niedźwiadek Chełm -:-  
Kłos Chełm     - Vojsławia Wojsławice -:-  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Frassati Fajsławice -:-  
Hetman Żółkiewka     - Znicz Siennica Różana    
-:-  
Ruch Izbica     - Unia Rejowiec -:-  
         
11. kolejka - 6/7 listopada 2021 (sobota/niedziela)
Znicz Siennica Różana     -    
Ruch Izbica -:-  
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka -:-  
Vojsławia Wojsławice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-  
Niedźwiadek Chełm     - Kłos Chełm -:-  
Pauza: Unia Rejowiec, Victoria Żmudź