Młodzicy O/Chełm - sezon 2019/2020

Kadra

Zawodnik Data urodzenia

Bramki
jesień

Bramki
wiosna
Jakub Augustyński 14.04.2008 3 -
Kamil Augustyński
16.04.2007 1 -
Daniel Baran 28.02.2007 4 -
Filip Bogusz 23.02.2009 4 -
Bartosz Buchajczyk
02.06.2007 - -
Filip Dańko 28.05.2008 - -
Paweł Dzirba
02.06.2009 - -
Hubert Iwańczuk
02.04.2008 1 -
Damian Kasperek 27.03.2007 9 -
Maciej Kasprzak
13.02.2007 - -
Karol Kostka 02.02.2007 1 -
Radosław Kostka 27.02.2007 - -
Mateusz Palus
10.03.2008 - -
Antoni Przytuła 10.02.2009 - -
Jakub Rybak 01.07.2008 - -
Szymon Sałaga
13.08.2008 6 -
Bartłomiej Suszek 08.04.2008 3 -
Antoni Świstowski 10.04.2007 - -
Kuba Tujaka 17.03.2007 1 -
Gabriel Tylec 10.06.2008 - -
Nikodem Tylec 10.06.2008 3 -
Anatol Zaj 10.09.2008 - -

ostatnia aktualizacja 2019-10-19 16:13:14

 

TABELA runda jesienna - Grupa 1

PozycjaDrużynaMeczePunktyBramki
1. Jedynka Krasnystaw 10 27 62-7
2. Frassati Fajsławice 10 23 36-16
3. Kłos Chełm 10 18 53-28
4. Ruch Izbica 10 12 39-25
5. Hetman Żółkiewka 10 7 14-54
6. Brat Siennica Nadolna 10 0 9-83

 

Runda Wiosenna
 
1. kolejka - 4 kwietnia 2020 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Włodawianka Włodawa -:-
Pławanice Kamień     - Granica Dorohusk -:-
Ruch Izbica     - Sawena Sawin -:-
Ogniwo Wierzbica     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Niedźwiadek 2009 Chełm     - Astra Leśniowice -:-
Frassati Fajsławice     - Jedynka Krasnystaw -:-
       
2. kolejka - 9 kwietnia 2020 (czwartek)
Włodawianka Włodawa     -    
Jedynka Krasnystaw -:-
Astra Leśniowice     - Frassati Fajsławice -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Niedźwiadek 2009 Chełm     -:-
Sawena Sawin     - Ogniwo Wierzbica -:-
Granica Dorohusk     - Ruch Izbica -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Pławanice Kamień -:-
       
3. kolejka - 14 kwietnia 2020 (wtorek)
Pławanice Kamień     -   
Włodawianka Włodawa -:-
Ruch Izbica     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Ogniwo Wierzbica     - Granica Dorohusk -:-
Niedźwiadek 2009 Chełm     - Sawena Sawin -:-
Frassati Fajsławice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Jedynka Krasnystaw     - Astra Leśniowice -:-
       
4. kolejka - 18 kwietnia 2020 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -    
Astra Leśniowice -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Jedynka Krasnystaw -:-
Sawena Sawin     - Frassati Fajsławice -:-
Granica Dorohusk     - Niedźwiadek 2009 Chełm     -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Ogniwo Wierzbica -:-
Pławanice Kamień     - Ruch Izbica -:-
       
5. kolejka - 25 kwietnia 2020 (sobota)
Ruch Izbica     -   
Włodawianka Włodawa -:-
Ogniwo Wierzbica     - Pławanice Kamień -:-
Niedźwiadek 2009 Chełm     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Frassati Fajsławice     - Granica Dorohusk -:-
Jedynka Krasnystaw     - Sawena Sawin -:-
Astra Leśniowice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
       
6. kolejka - 2 maja 2020 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -   
Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Sawena Sawin     - Astra Leśniowice -:-
Granica Dorohusk     - Jedynka Krasnystaw -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice -:-
Pławanice Kamień     - Niedźwiadek 2009 Chełm -:-
Ruch Izbica     - Ogniwo Wierzbica -:-
       
7. kolejka - 9 maja 2020 (sobota)
Ogniwo Wierzbica     -    
Włodawianka Włodawa    
-:-
Niedźwiadek 2009 Chełm     - Ruch Izbica -:-
Frassati Fajsławice     -
Pławanice Kamień -:-
Jedynka Krasnystaw     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Astra Leśniowice     - Granica Dorohusk -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Sawena Sawin -:-
       
8. kolejka - 16 maja 2020 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -    
Sawena Sawin -:-
Granica Dorohusk     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Astra Leśniowice -:-
Pławanice Kamień     - Jedynka Krasnystaw -:-
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice -:-
Ogniwo Wierzbica     - Niedźwiadek 2009 Chełm -:-
       
9. kolejka - 23 maja 2020 (sobota)
Niedźwiadek 2009 Chełm     -    
Włodawianka Włodawa    
-:-
Frassati Fajsławice     - Ogniwo Wierzbica -:-
Jedynka Krasnystaw     - Ruch Izbica -:-
Astra Leśniowice     - Pławanice Kamień -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Sawena Sawin     - Granica Dorohusk -:-
       
10. kolejka - 30 maja 2020 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -    
Granica Dorohusk -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Sawena Sawin -:-
Pławanice Kamień     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Ruch Izbica     - Astra Leśniowice -:-
Ogniwo Wierzbica     - Jedynka Krasnystaw -:-
Niedźwiadek 2009 Chełm     - Frassati Fajsławice -:-
       
11. kolejka - 6 czerwca 2020 (sobota)
Frassati Fajsławice     -    
Włodawianka Włodawa    
-:-
Jedynka Krasnystaw     - Niedźwiadek 2009 Chełm -:-
Astra Leśniowice     - Ogniwo Wierzbica -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Ruch Izbica -:-
Sawena Sawin     - Pławanice Kamień -:-
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze -:-

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 23 sierpnia 2019 (piątek)
Brat Siennica Nadolna    -   
Jedynka Krasnystaw    
0:14   22 sierpnia
Ruch Izbica    - Frassati Fajsławice 2:2  
Kłos Chełm    - Hetman Żółkiewka 13:0  
         
2. kolejka - 27 sierpnia 2019 (wtorek)
Jedynka Krasnystaw    -   
Hetman Żółkiewka    
8:0
Frassati Fajsławice    - Kłos Chełm 6:1
Brat Siennica Nadolna    - Ruch Izbica 2:9
       
3. kolejka - 30 sierpnia 2019 (piątek)
Ruch Izbica    -   
Jedynka Krasnystaw 1:2
Kłos Chełm    - Brat Siennica Nadolna    
10:2
Hetman Żółkiewka    - Frassati Fajsławice 0:3
       
4. kolejka - 7 września 2019 (sobota)
Jedynka Krasnystaw    -   
Frassati Fajsławice    
5:0
Brat Siennica Nadolna    - Hetman Żółkiewka 0:2
Ruch Izbica    - Kłos Chełm 1:2
       
5. kolejka - 14 września 2019 (sobota)
Kłos Chełm    -   
Jedynka Krasnystaw 0:4
Hetman Żółkiewka    - Ruch Izbica 2:9
Frassati Fajsławice    - Brat Siennica Nadolna    
6:2
       
6. kolejka - 21 września 2019 (sobota)
Jedynka Krasnystaw    -   
Brat Siennica Nadolna    
8:0   23 września
Frassati Fajsławice    - Ruch Izbica 2:2  
Hetman Żółkiewka    - Kłos Chełm 2:5  
         
7. kolejka - 28 września 2019 (sobota)
Hetman Żółkiewka    -   
Jedynka Krasnystaw 1:9  
Kłos Chełm    - Frassati Fajsławice 2:3   27 września
Ruch Izbica    - Brat Siennica Nadolna    
9:0  
         
8. października - 5 października 2019 (sobota)
Jedynka Krasnystaw    -   
Ruch Izbica 5:1
Brat Siennica Nadolna    - Kłos Chełm 2:13
Frassati Fajsławice    - Hetman Żółkiewka    
4:0
       
9. kolejka - 12 października 2019 (sobota)
Frassati Fajsławice    -   
Jedynka Krasnystaw 2:1
Hetman Żółkiewka    - Brat Siennica Nadolna    
4:0
Kłos Chełm    - Ruch Izbica 5:2
       
10. kolejka - 19 października 2019 (sobota) 
Jedynka Krasnystaw    -   
Kłos Chełm 6:2
Ruch Izbica    - Hetman Żółkiewka 3:3
Brat Siennica Nadolna    
   - Frassati Fajsławice    
1:8