Juniorzy - sezon 2019/2020

 

Kadra

Bramkarz: Data urodzenia

Bramki
jesień

Bramki
wiosna

Wiktor Stefaniak 27.01.2003 - -
       
Obrońcy:      
Bartosz Błaziak 30.06.2002 - -
Karol Błaziak 15.08.2004 - -
Krzysztof Bogusz 25.04.2002 1 -
Łukasz Rozwałka 24.04.2002 - -
Patryk Sławacki 15.10.2002 - -
       
Pomocnicy:      
Konrad Adamiec 06.01.2001 5 -
Szymon Błaziak 23.03.2003 - -
Paweł Chruściel 13.06.2004 - -
Aleks Dunda 20.06.2002 5 -
Stanisław Gieracz 11.06.2005 1 -
Patryk Kostka 07.05.2004 15 -
Marceli Krzykała 20.12.2003 - -
Jakub Suszek 09.06.2001 4 -
       
Napastnicy:      
Oskar Chmiel 13.05.2003 - -
Damian Niedźwiadek 31.01.2001 1 -
Jakub Przybylski 27.09.2005 1 -
Jakub Zagraba 28.04.2001 10 -

ostatnia aktualizacja 2019-10-17 17:58:56

 

Tabela runda jesienna - Grupa 1

PozycjaDrużynaMeczePunktyBramki
1. Ruch Izbica 7 19 34-6
2. Unia Rejowiec 7 17 35-7
3. Frassati Fajsławice 7 15 46-14
4. Astra Leśniowice 7 12 19-19
5. Hetman Żółkiewka 7 7 25-34
6. Tatran Kraśniczyn 7 6 25-39
7. Znicz Siennica Różana 7 4 9-33
8. Start Pawłów 7 1 2-43

 

Runda Wiosenna

1. kolejka - 16 kwietnia 2020 (czwartek)
Włodawianka Włodawa     -    
Astra Leśniowice -:-
Unia Rejowiec     - Frassati Fajsławice     -:-
Ruch Izbica     - Hutnik Ruda-Huta -:-
Pławanice Kamień     - Ogniwo Wierzbica -:-
Pauza: Victoria Żmudź
 
2. kolejka - 23 kwietnia 2020 (czwartek)
Hutnik Ruda-Huta     -    
Pławanice Kamień -:-
Frassati Fajsławice     - Ruch Izbica -:-
Astra Leśniowice     - Unia Rejowiec -:-
Victoria Żmudź     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Pauza: Ogniwo Wierzbica
       
3. kolejka - 30 kwietnia 2020 (czwartek)
Unia Rejowiec     -    
Victoria Żmudź -:-
Ruch Izbica     - Astra Leśniowice -:-
Pławanice Kamień     - Frassati Fajsławice    
-:-
Ogniwo Wierzbica     - Hutnik Ruda-Huta -:-
Pauza: Włodawianka Włodawa
       
4. kolejka - 7 maja 2020 (czwartek)
Frassati Fajsławice     -    
Ogniwo Wierzbica    
-:-
Astra Leśniowice     - Pławanice Kamień -:-
Victoria Żmudź     - Ruch Izbica -:-
Włodawianka Włodawa     - Unia Rejowiec -:-
Pauza: Hutnik Ruda-Huta
       
5. kolejka - 14 maja 2020 (czwartek)
Ruch Izbica     -    
Włodawianka Włodawa    
-:-
Pławanice Kamień     - Victoria Żmudź -:-
Ogniwo Wierzbica     - Astra Leśniowice -:-
Hutnik Ruda-Huta     - Frassati Fajsławice -:-
Pauza: Unia Rejowiec
       
6. kolejka - 21 maja 2020 (czwartek)
Astra Leśniowice     -    
Hutnik Ruda-Huta -:-
Victoria Żmudź     -
Ogniwo Wierzbica -:-
Włodawianka Włodawa     - Pławanice Kamień    
-:-
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica -:-
Pauza: Frassati Fajsławice
       
7. kolejka - 28 maja 2020 (czwartek)
Pławanice Kamień     -    
Unia Rejowiec -:-
Ogniwo Wierzbica     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Hutnik Ruda-Huta     - Victoria Żmudź -:-
Frassati Fajsławice     - Astra Leśniowice -:-
Pauza: Ruch Izbica
       
8. kolejka - 4 czerwca 2020 (czwartek)
Victoria Żmudź     -    
Frassati Fajsławice    
-:-
Włodawianka Włodawa     - Hutnik Ruda-Huta -:-
Unia Rejowiec     - Ogniwo Wierzbica -:-
Ruch Izbica     - Pławanice Kamień -:-
Pauza: Astra Leśniowice
       
9. kolejka - 11 czerwca 2020 (czwartek)
Ogniwo Wierzbica     -    
Ruch Izbica -:-
Hutnik Ruda-Huta     - Unia Rejowiec -:-
Frassati Fajsławice     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Astra Leśniowice     - Victoria Żmudź -:-
Pauza: Pławanice Kamień

 
Runda Jesienna
 
1. kolejka - 29 sierpnia 2019 (czwartek)
Znicz Siennica Różana    -   
Astra Leśniowice 1:5
Unia Rejowiec    - Frassati Fajsławice     4:1
Tatran Kraśniczyn    - Start Pawłów
12:0
Ruch Izbica    - Hetman Żółkiewka 4:1
       
2. kolejka - 5 września 2019 (czwartek)
Astra Leśniowice    -   
Hetman Żółkiewka 5:1
Start Pawłów    - Ruch Izbica 1:9
Frassati Fajsławice    -
Tatran Kraśniczyn     6:2
Pauza: Znicz Siennica Różana, Unia Rejowiec
       
3. kolejka - 12 września 2019 (czwartek)
Unia Rejowiec    -   
Znicz Siennica Różana    
7:1
Ruch Izbica    - Frassati Fajsławice 4:2
Hetman Żółkiewka    - Start Pawłów 9:0
Pauza: Astra Leśniowice, Tatran Kraśniczyn
       
4. kolejka - 19 września 2019 (czwartek)
Astra Leśniowice    -   
Start Pawłów 3:0
Frassati Fajsławice    - Hetman Żółkiewka     16:2
Znicz Siennica Różana    - Tatran Kraśniczyn 2:4
Pauza: Unia Rejowiec, Ruch Izbica
       
5. kolejka - 26 września 2019 (czwartek)
Unia Rejowiec    -   
Astra Leśniowice 6:0
Ruch Izbica    - Znicz Siennica Różana    
3:0
Start Pawłów    - Frassati Fajsławice 0:5
Pauza: Tatran Kraśniczyn, Hetman Żółkiewka
       
6. kolejka - 3 października 2019 (czwartek) 
Astra Leśniowice    -   
Frassati Fajsławice     1:3
Znicz Siennica Różana    - Hetman Żółkiewka 3:0
Unia Rejowiec    - Tatran Kraśniczyn 11:2
Pauza: Ruch Izbica, Start Pawłów
       
7. kolejka - 10 października 2019 (czwartek)
Tatran Kraśniczyn    -   
Astra Leśniowice 2:3
Ruch Izbica    - Unia Rejowiec 0:0
Start Pawłów    - Znicz Siennica Różana    
1:1
Pauza: Hetman Żółkiewka, Frassati Fajsławice
       
8. kolejka - 17 października 2019 (czwartek)
Znicz Siennica Różana    -   
Frassati Fajsławice    
1:13
Unia Rejowiec    - Hetman Żółkiewka 3:3
Tatran Kraśniczyn    - Ruch Izbica 0:8
Pauza: Start Pawłów, Astra Leśniowice
       
9. kolejka - 24 października 2019 (czwartek)
Ruch Izbica    -   
Astra Leśniowice 6:2
Hetman Żółkiewka    - Tatran Kraśniczyn   
9:3
Start Pawłów    - Unia Rejowiec 0:4
Pauza: Frassati Fajsławice, Znicz Siennica Różana