Seniorzy - sezon 2018/2019

Kadra

Bramkarze: Data urodzenia
    Bramki         Asysty         Żółte kartki    
Michał Czajka 08.11.1991 - - 1
Wojciech Mazur*** 03.01.1999 - - -
Rafał Tkaczyk** 02.22.1999 - 1 -
Michał Węgrzyn 07.04.1993 - 1 2
         
Obrońcy:        
Kamil Baran 17.02.1990 - - 1
Marcin Baran 25.11.1989 - 1 2
Albert Błaziak 03.04.2000 - - -
Dawid Błaziak 22.02.2000 - - -
Konrad Błaziak 15.05.1995 - - 10
Daniel Leszczyński** 26.01.1996 - - -
Bartosz Lipa* 09.12.1995 - - 1
Tomasz Madeja 15.10.1986 - - 3
Łukasz Pluta 12.03.1990 1 - 1
Patryk Przebirowski 07.07.1994 3 2 8
Piotr Trała** 13.07.1988 1 - -
Mateusz Walicki 20.07.1998 - - 3
         
Pomocnicy:        
Andrzej Adamiak 30.11.1992 1 4 -
Sebastian Baran 25.05.1995 4 2 1
Piotr Chruściel 08.03.2000 11 12 8
Artur Czajka 04.01.1987 3 - 3
Aleks Dunda 20.06.2002 - - -
Patryk Kasperek** 16.04.1995 - 1 -
Kamil Kluch**
03.10.1998 - - -
Krystian Kołodziejski 28.02.1998 2 5 1
Daniel Krakiewicz 08.03.1986 1 2 4
Michał Młynarczyk* 24.11.1994 9 5 1
Krzysztof Pluta 02.06.1991 - 1 -
Radosław Policha 02.12.1997 - - 1
Karol Przebirowski 28.04.1993 3 3 6
Rafał Robak 25.09.1997 2 1 1
Vasyl Slobodyan** 16.08.1992 2 2 -
Adrian Smyk 11.03.1998 - 1 -
Jakub Zagraba** 28.04.2001 - 1 2
         
Napastnicy:        
Jan Gieracz
02.07.2000 1 - 1
Łukasz Kasperek 18.11.1981 - 1 -
Hubert Korzeniewski
19.06.1998 4 3 -
Jacek Olech 12.04.1987 15 3 6
Łukasz Skorek 07.07.1986 10 5 2

* zawodnik odszedł po rundzie jesiennej
** zawodnik zgłoszony od rundy wiosennej
*** zawodnik zgłoszony w trakcie rundy wiosennej

ostatnia aktualizacja 2019-07-03 22:16:34

 

Tabela Końcowa

PozycjaDrużynaMeczePunktyBramki
1. Sparta Rejowiec Fabryczny 26 71 107-24
2. Brat Siennica Nadolna 26 57 90-35
3. Ogniwo Wierzbica 26 53 84-45
4. Frassati Fajsławice 26 46 75-57
5. Unia Rejowiec 26 45 56-47
6. Ruch Izbica 26 44 73-53
7. Orzeł Srebrzyszcze 26 33 65-60
8. Granica Dorohusk 26 31 48-70
9. Spółdzielca Siedliszcze 26 30 32-47
10. Start-Regent Pawłów 26 29 52-84
11. Unia Białopole 26 27 63-62
12. Hetman Żółkiewka 26 26 50-79
13. Agros Suchawa 26 22 37-71
14. Tatran Kraśniczyn 26 11 37-135

Awans: Sparta Rejowiec Fabryczny
Spadek: Tatran Kraśniczyn

 

Runda Jesienna

1. kolejka - 18/19 sierpnia 2018 (sobota/niedziela)
Start-Regent Pawłów
    -    
Unia Rejowiec 2:2 (0:0)
 
Sparta Rejowiec Fabr.     - Hetman Żółkiewka
2:0 (1:0)
 
Unia Białopole
    - Tatran Kraśniczyn 9:1 (5:0)
 
Ruch Izbica     - Orzeł Srebrzyszcze 2:4 (0:2)
 
Frassati Fajsławice
    - Granica Dorohusk
2:5 (2:0)
 
Agros Suchawa
    - Ogniwo Wierzbica 1:2 (1:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Brat Siennica Nadolna    
2:0 (1:0)
 
     
2. kolejka - 25/26 sierpnia 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -     Brat Siennica Nadolna 1:3 (1:1)  
Ogniwo Wierzbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
2:1 (0:1)
 
Granica Dorohusk     - Agros Suchawa 5:1 (2:1)
  22 sierpnia
Orzeł Srebrzyszcze
    - Frassati Fajsławice 1:2 (1:2)  
Tatran Kraśniczyn
    - Ruch Izbica 2:2 (2:2)
 
Hetman Żółkiewka
    - Unia Białopole 1:3 (1:3)
 
Start-Regent Pawłów     - Sparta Rejowiec Fabr. 0:2 (0:1)
 
     
3. kolejka - 29 sierpnia 2018 (środa)
Sparta Rejowiec Fabr.
    -     Unia Rejowiec 5:0 (1:0)
  5 września
Unia Białopole
    - Start-Regent Pawłów    
6:1 (0:1)
 
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka 7:1 (0:1)
  5 września
Frassati Fajsławice     - Tatran Kraśniczyn 9:3 (5:2) 
 
Agros Suchawa
    - Orzeł Srebrzyszcze 1:1 (0:0)
 
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze 3:0 (1:0)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Ogniwo Wierzbica 5:1 (3:0)
 
 
4. kolejka - 1/2 września 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -    
Ogniwo Wierzbica 2:3 (2:2)
 
Granica Dorohusk
    - Brat Siennica Nadolna 1:5 (0:3)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Spółdzielca Siedliszcze    
1:4 (0:0)
 
Tatran Kraśniczyn
    - Agros Suchawa 1:2 (1:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Frassati Fajsławice 2:7 (1:5)
 
Start-Regent Pawłów
    - Ruch Izbica 6:3 (4:2)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Unia Białopole 1:0 (0:0)
 
 
5. kolejka - 8/9 września 2018 (sobota/niedziela)
Unia Białopole
    -     Unia Rejowiec 0:0  
Ruch Izbica
    - Sparta Rejowiec Fabr. 4:4 (2:2)
 
Frassati Fajsławice
    - Start-Regent Pawłów    
7:0 (2:0)
 
Agros  Suchawa
    - Hetman Żółkiewka 0:1 (0:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Tatran Kraśniczyn 2:0 (0:0)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Orzeł Srebrzyszcze 7:0 (4:0)
 
Granica Dorohusk     - Ogniwo Wierzbica 0:2 (0:0)
 
6. kolejka - 15/16 września 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -    
Granica Dorohusk 0:1 (0:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Ogniwo Wierzbica
2:5 (2:2)
 
Tatran Kraśniczyn
    - Brat Siennica Nadolna
1:6 (0:1)
 
Hetman Żółkiewka
    - Spółdzielca Siedliszcze    
2:1 (1:0)
 
Start-Regent Pawłów     - Agros Suchawa
3:2 (2:0)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Frassati Fajsławice 5:0 (2:0)
 
Unia Białopole
    - Ruch Izbica 0:3 wo. - wynik z boiska 4:0
 
     
7. kolejka - 22/23 września 2018 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica
    -     Unia Rejowiec 3:2 (2:2)  
Frassati Fajsławice
    - Unia Białopole 3:1 (0:1)
 
Agros Suchawa
    - Sparta Rejowiec Fabr. 2:6 (0:3)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Start-Regent Pawłów 1:2 (0:2)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Hetman Żółkiewka 2:0 (1:0)
 
Ogniwo Wierzbica
    - Tatran Kraśniczyn 8:2 (2:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Granica Dorohusk
1:2 (0:0)
 
     
8. kolejka - 29/30 września 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -     Orzeł Srebrzyszcze 0:5 (0:3)
 
Tatran Kraśniczyn
    - Granica Dorohusk 2:2 (2:1)
 
Hetman Żółkiewka
    - Ogniwo Wierzbica 4:2 (2:2)
 
Start-Regent Pawłów
    - Brat Siennica Nadolna 0:5 (0:2) 
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Spółdzielca Siedliszcze    
5:0 (1:0)
 
Unia Białopole
    - Agros Suchawa
0:1 (0:1)
 
Ruch Izbica
    - Frassati Fajsławice 2:2 (1:1)
 
 
9. kolejka - 6/7 października 2018 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice
    -    
Unia Rejowiec 1:2 (1:0)
 
Agros Suchawa
    - Ruch Izbica 2:2 (0:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Unia Białopole 1:3 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
2:1 (0:1)
 
Ogniwo Wierzbica
    - Start-Regent Pawłów 6:0 (2:0)
 
Hetman Żółkiewka
    - Granica Dorohusk
0:3 (0:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Tatran Kraśniczyn 4:0 (2:0)
 
 
10. kolejka - 13/14 października 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -     Tatran Kraśniczyn 7:1 (2:1)  
Hetman Żółkiewka
    - Orzeł Srebrzyszcze 1:6 (0:3)
 
Start-Regent Pawłów
    - Granica Dorohusk 4:5 (2:3)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Ogniwo Wierzbica 2:0 (0:0)
 
Unia Białopole
    - Brat Siennica Nadolna 0:0 
 
Ruch Izbica
    - Spółdzielca Siedliszcze    
0:2 (0:1)
 
Frassati Fajsławice
    - Agros Suchawa 4:1 (3:0)
 
 
11. kolejka - 20/21 października 2018 (sobota/niedziela)
Agros Suchawa
    -    
Unia Rejowiec 1:0 (0:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Frassati Fajsławice    
1:1 (0:1)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Ruch Izbica 4:3 (1:2)
 
Ogniwo Wierzbica
    - Unia Białopole 8:2 (5:0)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Granica Dorohusk 3:0 (2:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Start-Regent Pawłów 4:1 (1:1)
 
Tatran Kraśniczyn
    - Hetman Żółkiewka 1:4 (1:0)
 
     
12. kolejka - 27/28 października 2018 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -     Hetman Żółkiewka 2:1 (1:0)  
Start-Regent Pawłów
    - Tatran Kraśniczyn 3:4 (2:1)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Orzeł Srebrzyszcze 4:1 (3:0)
 
Unia Białopole
    - Granica Dorohusk 1:2 (1:0)
 
Ruch Izbica
    - Ogniwo Wierzbica 3:1 (1:1)
 
Frassati Fajsławice
    - Brat Siennica Nadolna 4:3 (1:0)
 
Agros Suchawa
    - Spółdzielca Siedliszcze 1:2 (0:0)
 
 
13. kolejka - 3/4 listopada 2018 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze
    -    
Unia Rejowiec 1:2 (0:0)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Agros Suchawa 3:0 (2:0)
 
Ogniwo Wierzbica
    - Frassati Fajsławice 4:3 (3:2)
 
Ruch Izbica
    - Granica Dorohusk
6:1 (2:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Unia Białopole
10:1 (4:0)
 
Tatran Kraśniczyn
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:7 (0:2)
 
Hetman Żółkiewka
    - Start-Regent Pawłów 4:0 (2:0)
 

 

Runda Wiosenna

14. kolejka - 30/31 marca 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec
    -    
Start-Regent Pawłów 1:1 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Sparta Rejowiec Fabr. 1:4 (0:2)
 
Tatran Kraśniczyn     - Unia Białopole 1:8 (1:5)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Ruch Izbica 0:0  
Granica Dorohusk     - Frassati Fajsławice 1:3 (1:2)  
Ogniwo Wierzbica     - Agros Suchawa 6:1 (5:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze      4:1 (2:0)
 
     
15. kolejka - 6/7 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Brat Siennica Nadolna     -     Unia Rejowiec 0:1 (0:1)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Ogniwo Wierzbica 0:2 (0:1)
 
Agros Suchawa     - Granica Dorohusk 2:4 (1:2)
 
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze    
2:1 (1:1)  
Ruch Izbica     - Tatran Kraśniczyn 3:0 (2:0)
 
Unia Białopole     - Hetman Żółkiewka 4:4 (1:2)
 
Sparta Rejowiec Fabr.     - Start-Regent Pawłów 8:1 (3:1)
 
     
16. kolejka - 13/14 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -     Sparta Rejowiec Fabr. 0:8 (0:5)
 
Start-Regent Pawłów     - Unia Białopole 1:0 (0:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica 1:3 (0:2) 
 
Tatran Kraśniczyn     - Frassati Fajsławice 1:4 (0:1)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Agros Suchawa 2:1 (2:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk 3:2 (1:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Brat Siennica Nadolna 0:1 (0:0)  
 
17. kolejka - 27/28 kwietnia 2019 (sobota/niedziela)
Ogniwo Wierzbica     -    
Unia Rejowiec 3:1 (2:0)
 
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk 4:2 (0:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 1:1 (0:1)
 
Agros Suchawa     - Tatran Kraśniczyn 8:1 (2:0)  
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka 6:1 (3:1)
 
Ruch Izbica     - Start-Regent Pawłów 4:2 (1:2)  
Unia Białopole     - Sparta Rejowiec Fabr.    
2:3 (1:1)
 
 
18. kolejka - 1 maja 2019 (środa)
Unia Rejowiec     -     Unia Białopole 5:4 (2:0)
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Ruch Izbica 5:1 (1:0)
 
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice 2:3 (0:2)
 
Hetman Żółkiewka     - Agros  Suchawa 3:3 (0:2)
 
Tatran Kraśniczyn     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:0 (0:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Brat Siennica Nadolna 1:6 (0:1)
 
Ogniwo Wierzbica     - Granica Dorohusk 6:0 (2:0)
 
19. kolejka - 4/5 maja 2019 (sobota/niedziela)
Granica Dorohusk     -    
Unia Rejowiec 0:1 (0:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Orzeł Srebrzyszcze 2:1 (0:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Tatran Kraśniczyn 11:2 (4:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka 3:0 (2:0)
 
Agros Suchawa     - Start-Regent Pawłów 2:1 (1:1)
 
Frassati Fajsławice     - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:3 (0:1)
 
Ruch Izbica     - Unia Białopole 4:2 (0:2)
 
     
20. kolejka - 11/12 maja 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -     Ruch Izbica 1:0 (0:0)  
Unia Białopole     - Frassati Fajsławice 4:2 (3:1)
 
Sparta Rejowiec Fabr.     - Agros Suchawa 6:0 (4:0)
 
Start-Regent Pawłów     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:0 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Brat Siennica Nadolna 2:4 (1:2)
 
Tatran Kraśniczyn     - Ogniwo Wierzbica 0:5 (0:1)
 
Granica Dorohusk     - Orzeł Srebrzyszcze 2:1 (1:0)
 
     
21. kolejka - 18/19 maja 2019 (sobota/niedziela)
Orzeł Srebrzyszcze     -     Unia Rejowiec 1:3 (1:1)
 
Granica Dorohusk     - Tatran Kraśniczyn 2:6 (1:4)
 
Ogniwo Wierzbica     - Hetman Żółkiewka 3:4 (2:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Start-Regent Pawłów 4:1 (1:1) 
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:6 (1:3)
 
Agros Suchawa     - Unia Białopole 2:1 (2:0)
 
Frassati Fajsławice     - Ruch Izbica 4:3 (3:1)
 
 
22. kolejka - 25/26 maja 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Frassati Fajsławice 6:1 (3:1)
 
Ruch Izbica     - Agros Suchawa 3:0 (0:0)
 
Unia Białopole     - Spółdzielca Siedliszcze    
2:2 (2:1)
 
Sparta Rejowiec Fabr.     - Brat Siennica Nadolna 3:3 (2:0)
 
Start-Regent Pawłów     - Ogniwo Wierzbica 1:4 (1:2)
 
Granica Dorohusk     - Hetman Żółkiewka 1:4 (0:2)
 
Tatran Kraśniczyn     - Orzeł Srebrzyszcze 1:5 (1:4)
 
 
23. kolejka - 1/2 czerwca 2019 (sobota/niedziela)
Tatran Kraśniczyn     -     Unia Rejowiec 1:6 (1:1)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 5:3 (2:2)
 
Granica Dorohusk     - Start-Regent Pawłów 2:3 (1:1)
 
Ogniwo Wierzbica     - Sparta Rejowiec Fabr.    
2:4 (1:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Unia Białopole 2:2 (1:2)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica 0:3 (0:2)
 
Agros Suchawa     - Frassati Fajsławice 2:2 (1:1)
 
 
24. kolejka - 8/9 czerwca 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Agros Suchawa 7:0 (3:0)
 
Frassati Fajsławice     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:1 (0:1)
 
Ruch Izbica     - Brat Siennica Nadolna 3:1 (0:0)
 
Unia Białopole     - Ogniwo Wierzbica 1:1 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - Sparta Rejowiec Fabr. 1:2 (0:1)
 
Start-Regent Pawłów     - Orzeł Srebrzyszcze 2:1 (2:1)
 
Hetman Żółkiewka     - Tatran Kraśniczyn 4:3 (4:1)
 
     
25. kolejka - 15 czerwca 2019 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -     Unia Rejowiec 0:1 (0:1)  
Tatran Kraśniczyn     - Start-Regent Pawłów 2:11 (1:4)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Sparta Rejowiec Fabr.    
3:5 (2:1)
 
Granica Dorohusk     - Unia Białopole 0:5 (0:3)
 
Ogniwo Wierzbica     - Ruch Izbica 5:3 (0:2)
 
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice 1:2 (1:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Agros Suchawa 1:0 (0:0)
 
 
26. kolejka - 19 czerwca 2019 (środa)
Unia Rejowiec     -    
Spółdzielca Siedliszcze     3:1 (1:0)
 
Agros Suchawa     - Brat Siennica Nadolna 1:4 (1:3)
 
Frassati Fajsławice     - Ogniwo Wierzbica 1:1 (0:1)
 
Granica Dorohusk     - Ruch Izbica 1:3 (1:1)
 
Unia Białopole     - Orzeł Srebrzyszcze 2:3 (1:0)
 
Sparta Rejowiec Fabr.     - Tatran Kraśniczyn 3:0 wo. - goście nie przyjechali
 
Start-Regent Pawłów     - Hetman Żółkiewka 3:2 (1:0)