Młodzicy - Terminarz

1. kolejka - 28/29 sierpnia 2021 (sobota/niedziela)
Kłos Chełm     -    
Start-Regent Pawłów
14:0   13 września
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Niedźwiadek Chełm 1:6   27 października
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice 0:9  
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna    
4:0  
Pauza: Unia Białopole, Hetman Żółkiewka
         
2. kolejka - 4/5 września 2021 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Unia Rejowiec 2:5  
Niedźwiadek Chełm     - Hetman Żółkiewka 23:0  
Start-Regent Pawłów
    - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:14  
Unia Białopole     - Kłos Chełm 4:6  
Pauza: Brat Siennica Nadolna, Ruch Izbica
         
3. kolejka - 11/12 września 2021 (sobota/niedziela)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Unia Białopole 4:4  
Hetman Żółkiewka     - Start-Regent Pawłów    
3:2  
Ruch Izbica     - Niedźwiadek Chełm 1:10  
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice 3:5   13 września
Pauza: Kłos Chełm, Unia Rejowiec
         
4. kolejka - 18/19 września 2021 (sobota/niedziela)
Niedźwiadek Chełm     -    
Unia Rejowiec 0:2  
Start-Regent Pawłów
    - Ruch Izbica 6:8  
Unia Białopole     - Hetman Żółkiewka 4:3   13 listopada
Kłos Chełm     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
3:0   27 września
Pauza: Frassati Fajsławice, Brat Siennica Nadolna
         
5. kolejka - 25/26 września 2021 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Kłos Chełm 1:6  
Ruch Izbica     - Unia Białopole 1:5   16  września
Unia Rejowiec     - Start-Regent Pawłów    
22:1  
Brat Siennica Nadolna     - Niedźwiadek Chełm 4:1   28 września
Pauza:Sparta Rejowiec Fabryczny, Frassati Fajsławice
         
6. kolejka - 2/3 października 2021 (sobota/niedziela)
Niedźwiadek Chełm     -    
Frassati Fajsławice 7:1   4 października
Start-Regent Pawłów
    - Brat Siennica Nadolna    
1:7  
Unia Białopole     - Unia Rejowiec 2:5  
Kłos Chełm     - Ruch Izbica 7:0  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Hetman Żółkiewka 8:2  
         
7. kolejka - 9/10 października 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:8   13 listopada
Unia Rejowiec     - Kłos Chełm 1:0  
Brat Siennica Nadolna     - Unia Białopole 5:3  
Frassati Fajsławice     - Start-Regent Pawłów
5:2  
Pauza: Hetman Żółkiewka, Niedźwiadek Chełm
         
8. kolejka - 16/17 października 2021 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Frassati Fajsławice 0:2   11 listopada
Kłos Chełm     - Brat Siennica Nadolna    
3:0  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Unia Rejowiec 0:2  
Hetman Żółkiewka     - Ruch Izbica 5:2  
Pauza: Niedźwiadek Chełm - Start-Regent Pawłów
         
9. kolejka - 23/24 października 2021 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -    
Hetman Żółkiewka 6:1  
Brat Siennica Nadolna     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:2  
Frassati Fajsławice     - Kłos Chełm 0:4  
Niedźwiadek Chełm     - Start-Regent Pawłów 3:0  
Pauza: Ruch Izbica, Unia Białopole
         
10. kolejka - 30/31 października 2021 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Niedźwiadek Chełm 4:4  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Frassati Fajsławice 2:0   2 listopada
Hetman Żółkiewka     - Brat Siennica Nadolna    
0:4  
Ruch Izbica     - Unia Rejowiec 0:14  
Pauza: Start-Regent Pawłów, Kłos Chełm
         
11. kolejka - 6/7 listopada 2021 (sobota/niedziela)
Brat Siennica Nadolna     -    
Ruch Izbica 2:0   6 września
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka    
4:2  
Niedźwiadek Chełm     - Kłos Chełm 12:0  
Start-Regent Pawłów     - Unia Białopole 2:9  
Pauza: Unia Rejowiec, Spart Rejowiec Fabryczny