Seniorzy: Frassati - Unia R.

Data dodania: niedziela, 03 październik 2021 14:42
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Żywy, ciekawy mecz zapewnili piłkarze obydwu drużyn kibicom przybyłym na spotkanie pomiędzy Frassati Fajsławice a Unią Rejowiec. Zespół gospodarzy dwukrotnie wychodził na prowadzenie, najpierw 1:0, a w drugiej odsłonie 2:1 (kapitalne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Piotra Chruściela), jednak to zespół gości triumfował i to dosłownie po ostatnim gwizdku sędziego. O tym, że zespół z Rejowca gra do końca mogliśmy się przekonać w poprzednim sezonie i niestety dla Frassatiego potwierdziło się to w dzisiejszym spotkaniu. Zwycięską bramkę Unia zdobyła w ostatniej minucie, dość kuriozalnie po rykoszecie, po którym futbolówka wturlała się do bramki. Chociaż niedosyt pozostał to należą się brawa za walkę i gratulacje dla Unii. To było dobrze spędzone 90 minut.

8. kolejka, 03.10.2021, godz. 15:00
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 2:3 (1:0)
Kostka 42', Chruściel 77' - Szajduk 66' (k), Sąsiadek 78', Suszek (sam.) 90'

Frassati: Urbańczyk - K.Przebirowski (88' B.Błaziak), Suszek, P.Przebirowski, Ciempiel (84' Krzykała), Młynarczyk, Ka.Błaziak (73' Dunda), Chruściel Embarassed, S.Gieracz, Gęca, Kostka (73' Przybylski)