Seniorzy - Terminarz

1. kolejka - 13/14 sierpnia 2022 (sobota/niedziela)
Victoria Żmudź     -    
Włodawianka Włodawa 2:6 (2:2)  
Ogniwo Wierzbica     - Orzeł Srebrzyszcze 11:1 (6:1)
 
Unia Białopole     - Znicz Siennica Różana 10:2 (6:0)   24 sierpnia
Ruch Izbica     - Granica Dorohusk 1:0 (1:0)   31 sierpnia
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec 4:5 (1:0)  
Spółdzielca Siedliszcze     - Kłos Chełm 0:3 (0:0)  
Frassati Fajsławice     - Brat Siennica Nadolna     0:2 (0:1)  
         
2. kolejka - 20/21 sierpnia 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Brat Siennica Nadolna 5:2 (2:0)
  7 września
Kłos Chełm     -
Frassati Fajsławice 1:0 (1:0)   w Żmudzi
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze    
4:1 (3:0)
 
Granica Dorohusk     - Hetman Żółkiewka 2:0 (1:0)
 
Znicz Siennica Różana     - Ruch Izbica 0:7 (0:3)
  17 sierpnia
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Białopole 1:5 (0:2)
 
Victoria Żmudź     - Ogniwo Wierzbica 1:8 (0:4)
 
         
3. kolejka - 27/28 sierpnia 2022 (sobota/niedziela)
Ogniwo Wierzbica     -    
Włodawianka Włodawa    
5:2 (2:1)
 
Unia Białopole     -
Victoria Żmudź 3:0 (2:0)
 
Ruch Izbica     - Orzeł Srebrzyszcze 1:0 (0:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Znicz Siennica Różana 9:2 (2:1)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk 1:0 (1:0)  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec 3:2 (0:1)  
Brat Siennica Nadolna     - Kłos Chełm 1:5 (0:3)
 
         
4. kolejka - 3/4 września 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Kłos Chełm 1:1 (1:1)
 
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna 2:0 (1:0)
 
Granica Dorohusk     - Frassati Fajsławice 4:1 (0:0)
 
Znicz Siennica Różana     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:1 (0:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 2:2 (0:1)
 
Victoria Żmudź     - Ruch Izbica 4:1 (1:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Unia Białopole 3:0 (2:0)  
         
5. kolejka - 10/11 września 2022 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Włodawianka Włodawa 2:6   11 listopada
Ruch Izbica     - Ogniwo Wierzbica 3:0 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Victoria Żmudź 0:3 (0:1)
  11 listopada
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 1:0  (0:0)  
Frassati Fajsławice     - Znicz Siennica Różana    
2:5 (0:2)  
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk 2:1 (0:0)  
Kłos Chełm     - Unia Rejowiec 2:0 (1:0)  
         
6. kolejka - 17/18 września 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Unia Rejowiec 2:1 (1:1)
 
Granica Dorohusk     - Kłos Chełm 1:1 (1:1)
 
Znicz Siennica Różana     - Brat Siennica Nadolna 1:2 (1:1)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Frassati Fajsławice 5:2 (1:1)
 
Victoria Żmudź     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:2 (0:2)
 
Ogniwo Wierzbica     - Hetman Żółkiewka 2:2 (0:1)
 
Unia Białopole     - Ruch Izbica 1:5 (0:1)
 
         
7. kolejka - 24/25 września 2022 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Włodawianka Włodawa    
4:3 (3:0
 
Hetman Żółkiewka     - Unia Białopole 3:1 (0:0)
  23 września
Spółdzielca Siedliszcze     - Ogniwo Wierzbica 0:3 (0:2)
 
Frassati Fajsławice     - Victoria Żmudź 3:1 (0:0)  
Brat Siennica Nadolna     - Orzeł Srebrzyszcze 1:1 (1:0)
 
Kłos Chełm     - Znicz Siennica Różana 8:1 (4:1)
 
Unia Rejowiec     - Granica Dorohusk 1:1 (0:1)
 
         
8. kolejka - 1/2 października 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Granica Dorohusk 4:1 (0:1)
 
Znicz Siennica Różana     - Unia Rejowiec 0:6 (0:3)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Kłos Chełm 1:2 (1:0)
 
Victoria Żmudź     - Brat Siennica Nadolna 5:2 (3:2)
 
Ogniwo Wierzbica     - Frassati Fajsławice 2:1 (0:0)
 
Unia Białopole     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:2 (0:1)
 
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka 2:2 (2:1)   12 października
         
9. kolejka - 8/9 października 2022 (sobota/niedziela)
Hetman Żółkiewka     -    
Włodawianka Włodawa    
1:5  
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica 0:1 (0:1)
 
Frassati Fajsławice     - Unia Białopole 3:3 (0:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Ogniwo Wierzbica 1:2  
Kłos Chełm     - Victoria Żmudź 2:1  
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze 6:1  
Granica Dorohusk     - Znicz Siennica Różana 4:1 (0:0)
 
         
10. kolejka - 15/16 października 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Znicz Siennica Różana 6:1 (2:0)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Granica Dorohusk 4:3 (1:0)
 
Victoria Żmudź     - Unia Rejowiec 1:5 (0:2)  
Ogniwo Wierzbica     - Kłos Chełm 2:0 (0:0)  
Unia Białopole     - Brat Siennica Nadolna 3:4 (0:2)
 
Ruch Izbica     - Frassati Fajsławice 3:0 (1:0)
 
Hetman Żółkiewka     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:2 (0:1)  
         
11. kolejka - 22/23 października 2022 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Włodawianka Włodawa    
0:2 (0:0)  
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka 4:4 (2:2)  
Brat Siennica Nadolna     - Ruch Izbica 0:1 (0:0)  
Kłos Chełm     - Unia Białopole 2:1 (1:1)  
Unia Rejowiec     - Ogniwo Wierzbica 3:0 (2:0)  
Granica Dorohusk     - Victoria Żmudź 5:2 (1:1)  
Znicz Siennica Różana     - Orzeł Srebrzyszcze 0:3 (0:1)  
         
12. kolejka - 30/31 października 2022 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Orzeł Srebrzyszcze 3:2 (0:0)
 
Victoria Żmudź     - Znicz Siennica Różana    
5:2 (2:1)
 
Ogniwo Wierzbica     - Granica Dorohusk 3:0 (1:0)
 
Unia Białopole     - Unia Rejowiec 1:6 (0:1)
 
Ruch Izbica     - Kłos Chełm 0:1 (0:0)  
Hetman Żółkiewka     - Brat Siennica Nadolna 5:1 (2:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice 1:2 (0:1)  
         
13. kolejka - 5/6 listopada 2022 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Włodawianka Włodawa    
1:2 (1:1)  
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze 5:0   walkower, na boisku 5:2
Kłos Chełm     - Hetman Żółkiewka 3:0  
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica 2:0  
Granica Dorohusk     - Unia Białopole 0:0  
Znicz Siennica Różana     - Ogniwo Wierzbica 0:8
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Victoria Żmudź 1:4