Juniorzy - Terminarz

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 28 sierpnia 2021 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Ruch Izbica 2:4  
Unia Rejowiec     - Start-Regent Pawłów     5:1   12 października
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka 6:1  
Pauza: Orzeł Srebrzyszcze
         
2. kolejka - 1 września 2021 (środa)
Ruch Izbica     -    
Hetman Żółkiewka 7:1  
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice    
0:14  
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 10:3  
Pauza: Unia Rejowiec
         
3. kolejka - 4 września 2021 (sobota)
Orzeł Srebrzyszcze     -    
Ruch Izbica 1:18  
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze    
3:3   8 września
Hetman Żółkiewka     - Start-Regent Pawłów 7:3  
Pauza: Frassati Fajsławice
         
4. kolejka - 11 września 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Start-Regent Pawłów     6:1   18 września
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice 4:2   22 września
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Rejowiec 0:3  
Pauza: Hetman Żółkiewka
         
5. kolejka - 15 września 2021 (środa)
Unia Rejowiec     -    
Ruch Izbica 0:2  
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Hetman Żółkiewka     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:6  
Pauza: Start-Regent Pawłów
         
6. kolejka - 18 września 2021 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Start-Regent Pawłów     3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 0:10  
Unia Rejowiec     - Frassati Fajsławice 1:4  
Pauza: Ruch Izbica
         
7. kolejka - 25 września 2021 (sobota)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica 2:3  
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec 1:1  
Start-Regent Pawłów     -
Orzeł Srebrzyszcze    
13:0  
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze
         
8. kolejka - 29 września 2021 (środa)
Ruch Izbica     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
4:2  
Start-Regent Pawłów     - Unia Rejowiec 2:6  
Hetman Żółkiewka     - Frassati Fajsławice 1:4  
Pauza: Orzeł Srebrzyszcze
         
9. kolejka - 2 października 2021 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Ruch Izbica 0:6  
Frassati Fajsławice     - Start-Regent Pawłów     3:0   wo. - goście nie przyjechali
Orzeł Srebrzyszcze     - Spółdzielca Siedliszcze 2:13  
Pauza: Unia Rejowiec
         
10. kolejka - 9 października 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Orzeł Srebrzyszcze    
3:0  
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Rejowiec 5:2  
Start-Regent Pawłów     - Hetman Żółkiewka 0:3  
Pauza: Frassati Fajsławice
         
11. kolejka - 16 października 2021 (sobota)
Start-Regent Pawłów     -    
Ruch Izbica 3:10  
Frassati Fajsławice     - Spółdzielca Siedliszcze    
5:3  
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze 3:0  
Pauza: Hetman Żółkiewka
         
12. kolejka - 23 października 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Unia Rejowiec 3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Frassati Fajsławice    
0:17  
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka 11:0  
Pauza: Start-Regent Pawłów
         
13. kolejka - 30 października 2021 (sobota)
Start-Regent Pawłów     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
2:9  
Hetman Żółkiewka     - Orzeł Srebrzyszcze 9:1  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Pauza: Ruch Izbica
         
14. kolejka - 6 listopada 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Frassati Fajsławice 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Unia Rejowiec     - Hetman Żółkiewka 3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Start-Regent Pawłów     2:1  
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze