Juniorzy - Terminarz

Runda Wiosenna

1. kolejka - 26 marca 2022 (sobota)

Granica Dorohusk     -     Ruch Izbica 7:4  
Pławanice Kamień     - Włodawianka Włodawa     0:1  
Pauza: Frassati Fajsławice, Spółdzielca Siedliszcze
 
2. kolejka - 3 maja 2022 (wtorek)
Frassati Fajsławice     -     Spółdzielca Siedliszcze     2:1  
Ruch Izbica     - Pławanice Kamień 6:1  
Pauza: Włodawianka Włodawa, Granica Dorohusk
         
3. kolejka - 9 kwietnia 2022 (sobota)
Granica Dorohusk     -     Frassati Fajsławice 1:5  
Spółdzielca Siedliszcze     - Włodawianka Włodawa     1:9  
Pauza: Pławanice Kamień, Ruch Izbica
         
4. kolejka - 14 kwietnia 2022 (czwartek)
Frassati Fajsławice     -     Włodawianka Włodawa     1:3  
Ruch Izbica     - Spółdzielca Siedliszcze 5:1  
Granica Dorohusk     - Pławanice Kamień 5:0  
         
5. kolejka - 19 kwietnia 2022 (wtorek)
Pławanice Kamień     -     Frassati Fajsławice     0:5   8 czerwca
Włodawianka Włodawa     - Ruch Izbica 2:0  
Pauza: Granica Dorohusk, Spółdzielca Siedliszcze
         
6. kolejka - 23 kwietnia 2022 (sobota)
Frassati Fajsławice     -     Ruch Izbica 2:7  
Granica Dorohusk     - Spółdzielca Siedliszcze     0:3 wo.
  11 maja, na boisku 6:2
Pauza: Włodawianka Włodawa, Pławanice Kamień
         
7. kolejka - 30 kwietnia 2022 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -     Pławanice Kamień     3:1  
Włodawianka Włodawa     - Granica Dorohusk 3:0 wo.
 
Pauza: Frassati Fajsławice, Ruch Izbica
 
8. kolejka - 7 maja 2022 (sobota) 
Ruch Izbica     -     Granica Dorohusk 1:2  
Włodawianka Włodawa     - Pławanice Kamień     5:0   8 maja
Pauza: Frassati Fajsławice, Spółdzielca Siedliszcze
 
9. kolejka - 14 maja 2022 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -     Frassati Fajsławice     2:4  
Pławanice Kamień     - Ruch Izbica 2:6   13 maja
Pauza: Włodawianka Włodawa, Granica Dorohusk
 
10. kolejka - 21 maja 2022 (sobota)
Frassati Fajsławice     -     Granica Dorohusk 4:0  
Włodawianka Włodawa     - Spółdzielca Siedliszcze     12:2  
Pauza: Pławanice Kamień, Ruch Izbica
         
11. kolejka - 28 maja 2022 (sobota)
Włodawianka Włodawa     -     Frassati Fajsławice     7:1  
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica 3:2  
Pławanice Kamień     - Granica Dorohusk 2:4  
         
12. kolejka - 4 czerwca 2022 (sobota)
Frassati Fajsławice     -     Pławanice Kamień 9:2  
Ruch Izbica     - Włodawianka Włodawa     3:0 wo.
 
Pauza: Granica Dorohusk, Spółdzielca Siedliszcze
         
13. kolejka - 11 czerwca 2022 (sobota)
Ruch Izbica     -     Frassati Fajsławice     1:4   1 czerwca
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk 2:3   4 czerwca
Pauza: Włodawianka Włodawa, Pławanice Kamień
         
14. kolejka - 18 czerwca 2022 (sobota)
Pławanice Kamień     -     Spółdzielca Siedliszcze 2:4  
Granica Dorohusk     - Włodawianka Włodawa     0:3 wo.
 
Pauza: Frassati Fajsławice, Ruch Izbica
         

Runda Jesienna
 
1. kolejka - 28 sierpnia 2021 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Ruch Izbica 2:4  
Unia Rejowiec     - Start-Regent Pawłów     5:1   12 października
Frassati Fajsławice     - Hetman Żółkiewka 6:1  
Pauza: Orzeł Srebrzyszcze
         
2. kolejka - 1 września 2021 (środa)
Ruch Izbica     -    
Hetman Żółkiewka 7:1  
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice    
0:14  
Spółdzielca Siedliszcze     - Orzeł Srebrzyszcze 10:3  
Pauza: Unia Rejowiec
         
3. kolejka - 4 września 2021 (sobota)
Orzeł Srebrzyszcze     -    
Ruch Izbica 1:18  
Unia Rejowiec     - Spółdzielca Siedliszcze    
3:3   8 września
Hetman Żółkiewka     - Start-Regent Pawłów 7:3  
Pauza: Frassati Fajsławice
         
4. kolejka - 11 września 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Start-Regent Pawłów     6:1   18 września
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice 4:2   22 września
Orzeł Srebrzyszcze     - Unia Rejowiec 0:3  
Pauza: Hetman Żółkiewka
         
5. kolejka - 15 września 2021 (środa)
Unia Rejowiec     -    
Ruch Izbica 0:2  
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Hetman Żółkiewka     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:6  
Pauza: Start-Regent Pawłów
         
6. kolejka - 18 września 2021 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Start-Regent Pawłów     3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka 0:10  
Unia Rejowiec     - Frassati Fajsławice 1:4  
Pauza: Ruch Izbica
         
7. kolejka - 25 września 2021 (sobota)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica 2:3  
Hetman Żółkiewka     - Unia Rejowiec 1:1  
Start-Regent Pawłów     -
Orzeł Srebrzyszcze    
13:0  
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze
         
8. kolejka - 29 września 2021 (środa)
Ruch Izbica     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
4:2  
Start-Regent Pawłów     - Unia Rejowiec 2:6  
Hetman Żółkiewka     - Frassati Fajsławice 1:4  
Pauza: Orzeł Srebrzyszcze
         
9. kolejka - 2 października 2021 (sobota)
Hetman Żółkiewka     -    
Ruch Izbica 0:6  
Frassati Fajsławice     - Start-Regent Pawłów     3:0   wo. - goście nie przyjechali
Orzeł Srebrzyszcze     - Spółdzielca Siedliszcze 2:13  
Pauza: Unia Rejowiec
         
10. kolejka - 9 października 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Orzeł Srebrzyszcze    
3:0  
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Rejowiec 5:2  
Start-Regent Pawłów     - Hetman Żółkiewka 0:3  
Pauza: Frassati Fajsławice
         
11. kolejka - 16 października 2021 (sobota)
Start-Regent Pawłów     -    
Ruch Izbica 3:10  
Frassati Fajsławice     - Spółdzielca Siedliszcze    
5:3  
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze 3:0  
Pauza: Hetman Żółkiewka
         
12. kolejka - 23 października 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Unia Rejowiec 3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Frassati Fajsławice    
0:17  
Spółdzielca Siedliszcze     - Hetman Żółkiewka 11:0  
Pauza: Start-Regent Pawłów
         
13. kolejka - 30 października 2021 (sobota)
Start-Regent Pawłów     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
2:9  
Hetman Żółkiewka     - Orzeł Srebrzyszcze 9:1  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Pauza: Ruch Izbica
         
14. kolejka - 6 listopada 2021 (sobota)
Ruch Izbica     -    
Frassati Fajsławice 3:0   wo. - goście nie przyjechali
Unia Rejowiec     - Hetman Żółkiewka 3:0  
Orzeł Srebrzyszcze     - Start-Regent Pawłów     2:1  
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze