Zawiadomienie

W oparciu o uchwałę Zarządu Klubu PGKS Frassati Fajsławice informujemy, że w dniu 20.02.2021r. (sobota) o godz. 18:00 w budynku Urzędu Gminy w Fajsławicach (dawna sala kina) odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klubu. Szczegóły wraz z porządkiem obrad można znaleźć w poniższym załączniku.

Zawiadomienie

Data dodania: sobota, 06 luty 2021 15:55
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Umowa z instruktorem pływania

W dniu 04.02.2021 r. została podpisana formalna umowa o współpracy z Panią Eweliną Mazur-Kluch, która już teraz oficjalnie będzie mogła poprowadzić zajęcia w sekcji pływackiej naszego Klubu. W trakcie spotkania omówiono sprawy związane z rozpoczęciem prowadzenia zajęć. Już niebawem będzie dostępna deklaracja uczestnika - która umożliwi zapisy na zajęcia z pływania. Pani Ewelinie życzymy samych sukcesów i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.


Data dodania: piątek, 05 luty 2021 21:58
Dodał: Administrator
komentarze: 1 (dodaj komentarz)

Sport amatorski częściowo wraca do gry

Zgodnie z zapewnieniami, które pojawiły się na dzisiejszej konferencji premiera począwszy od 12 lutego br. częściowo zostaje otwarty sport amatorski, w tym m.in.: boiska na otwartej przestrzeni oraz baseny. Poluzowanie obostrzeń jest wprowadzone warunkowo na okres 14 dni.

Data dodania: piątek, 05 luty 2021 11:48
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Sponsor tytularny rozgrywek ligowych

Jak informuje Lubelski Związek Piłki Nożnej z dniem 1 lutego br. na mocy umowy z firmą "TOMADEX" s.c. rozgrywki seniorów klasy Okręgowej, klasy A, klasy B prowadzone przez LZPN/Oddziały począwszy od rundy wiosennej s. 2020/2021 będą nosiły nazwy: "KEEZA" Klasa Okręgowa, "KEEZA" Klasa A, "KEEZA Klasa B". Umowa ze sponsorem tytularnym rozgrywek obowiązuje od 1 lutego do 31 grudnia 2021 r.. Podpisana umowa to także korzyść dla klubów występujących w rozgrywkach ligowych. W ramach zawartej umowy kluby biorące udział w/w rozgrywkach otrzymają vouchery na zakup sprzętu marki Keeza. Wartość voucherów zależna jest od klasy rozgrywkowej w której uczestniczy dana drużyna klubowa:
- "KEEZA" Klasa Okręgowa - voucher o wartości 1000 zł,
- "KEEZA" Klasa A - voucher o wartości 500 zł,
- "KEEZA" Klasa B - voucher o wartości 300 zł.
Dodatkowo wszystkie kluby otrzymają rabat 50% na zakup produktów Keeza (wg. cen katalogowych).

Data dodania: środa, 03 luty 2021 20:44
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Turniej juniorów w futsalu

W minioną niedzielę w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku odbył się XX Międzypowiatowy Turniej Juniorów w Futsalu o Puchar Starosty Świdnickiego. W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Zdobywcą pucharu Starosty Świdnickiego Łukasza Reszki została drużyna Avii Świdnik.

Frassati: Wiktor Stefaniak – Patryk Sławacki, Karol Błaziak, Aleks Dunda, Patryk Kostka, Bartosz Błaziak, Paweł Chruściel, Krzysztof Bogusz, Igor Jurasz, Szymon Błaziak, Oskar Chmiel, Jakub Przybylski, Stanisław Gieracz, Jakub Siedlecki

31.01.2021 r. – Turniej o Puchar Starosty Świdnickiego

Wyniki grupowe:
Frassati – LKS Wierzchowiska 2:5 - Kostka, Jurasz

Frassati – Piaskovia 2:5 - 2 Kostka
Avia I Świdnik – Frassati 6:0

Mecz o 7 miejsce:
UKS Dys – Frassati 3:1 - Bogusz

Klasyfikacja końcowa
1. Avia II Świdnik
2. Avia I Świdnik
3. Perła Progres Mełgiew
4. LKS Wierzchowiska
5. Tur Milejów
6. Piaskovia Piaski
7. UKS Dys
8. Frassati Fajsławice

Komentarz Krzysztofa Pluty (asystent trenera):
Turniej można zaliczyć jako dobrą jednostkę treningową. Starałem się aby wszyscy zawodnicy rozegrali mniej więcej tyle samo czasu. Wynik nie zadowala, gra też pozostawia wiele do życzenia, lecz widać było dłuższą przerwę w grze u niektórych chłopaków. Z pozytywów cieszy natomiast frekwencja wśród zawodników. Dobra lekcja pokory, która mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości.

zobacz zdjęcia

Data dodania: wtorek, 02 luty 2021 22:09
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Otwarte Mistrzostwa Lublina w Futsalu

Stowarzyszenie Organizacja Aktywnych Kibiców Piłkarskich po raz drugi było organizatorem Otwartych Mistrzostw Lublina w Futsalu. W turnieju udział wzięło 9 drużyn w tym dwa zespoły wystawione przez nasz Klub. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zamkowo Lublin.

24.01.2021 r. - II Otwarte Mistrzostwa Lublina w Futsalu

Frassati I: Urbańczyk - Dobrzyński, Robak, Dunda, Sławacki, Chruściel, K.Przebirowski, Ł.Pluta

Frassati I - Janusze z Piotrkowa 6:0 - 2 Dobrzyński, Chruściel, Robak, K.Przebirowski, Dunda
Frassati I - LKMP ZON Admina 2:5 - 2 Chruściel

Frassati II: Mazur - Przybylski, Madeja, Suszek, Walicki, Ko.Błaziak, Slobodyan, Ka.Błaziak

Frassati II - Deportivo Lublin 0:1
Frassati II - Zamkowo Lublin 1:5 - Madeja

Komentarz trenera Rafała Robaka:
Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w turnieju o Mistrzostwo Lublina w futsalu. Wynik w tym turnieju był dla mnie sprawą drugorzędną, w tej chwili skupiamy się na tym, aby dobrze przygotwać się do ligi. Bardzo się cieszę, że mieliśmy możliwość gry na hali. Zgłosiliśmy do turnieju 2 zespoły. Dzięki temu, miałem okazję przyjrzeć się każdemu zawodnikowi z naszej drużyny pod kątem indywidualnych umięjętności. Na ten moment czekamy na 1 lutego i na informacje, czy będziemy mogli wznowić nasze treningi. Za tydzień podobną okazje do gry będą mieli juniorzy, tym razem podejmiemy rywalizację na turnieju w Świdniku.

Data dodania: niedziela, 24 styczeń 2021 18:59
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Sekcja pływacka Frassati Fajsławcie

W dniu wczorajszym, tj. 22 stycznia br. na mocy uchwały Zarządu Klubu utworzona została sekcja pływacka. Utworzenie nowej sekcji to kolejny krok mający na celu wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport, który pomaga nie tylko w rozwoju fizycznym dziecka, ale ma także pozytywny wpływ na kształtowanie jego osobowości i charakteru. Klub będzie realizował szkolenie nauki pływania dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Zajęcia będą prowadzone pod opieką instruktora pływania Panią Ewelinę Mazur-Kluch. Więcej informacji w tym dane osoby do kontaktu znajdują się w zakładce Pływanie klik. Wszystkich chętnym serdecznie zapraszamy.

Data dodania: sobota, 23 styczeń 2021 16:36
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim zawodnikom, kibicom, działaczom i sympatykom piłki nożnej najlepsze życzenia! 
Mamy nadzieję, że te Święta dadzą moment odetchnienia i radości każdemu z Was! 
A na Nowy Rok 2021 życzymy sobie i Wam żebyśmy mogli znów tłumnie spotykać się na meczach naszej drużyny bez żadnych ograniczeń! 
Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już niedługo! 
Jednocześnie przypominamy o wciąż trwającej zbiórce dla małej Evy! W ten świąteczny czas pamiętajmy także o tych, którzy pomocy potrzebują najbardziej!
Zachęcamy do wsparcia -> https://www.siepomaga.pl/kibicedlaevy
 
 
Data dodania: czwartek, 24 grudzień 2020 12:08
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

"Kibice dla Evy" akcja charytatywna Frassati Fajsławice

Drodzy koledzy i koleżanki, trwa okres świąteczny, czas w którym otwierają się nasze serca na niesienie pomocy osobom potrzebującym. My jako społeczność piłkarska także chcielibyśmy podarować coś od siebie, coś co spowoduje uśmiech na twarzach tym, którzy na co dzień nie mają tyle powodów do radości. W związku z powyższym utworzyliśmy specjalną skarbonkę na zbiórkę funduszy dla dziewczynki chorej na rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Pomoc można przekazać poprzez zweryfikowaną i w pełni bezpieczną stronę https://www.siepomaga.pl/kibicedlaevy. Twoje wsparcie w całości trafia na konto potrzebującego. Liczy się każda złotówka, a tym którzy nie są w stanie przekazać pomocy finansowej, prosimy o polubienie i udostępnienie postu. Wierzymy, że nasza inicjatywa zachęci jeszcze więcej osób, grup czy Klubów do niesienia pomocy innym. Pamiętajcie, dobro wraca.

Uzbieraliśmy: 3846 zł. Stan na 22 lutego 2021 r., godz. 13:30. Walczymy dalej!

Data dodania: niedziela, 13 grudzień 2020 11:50
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Harmonogram przygotowań do rundy wiosennej

Pięciomiesięczna przerwa w rozgrywkach to okres w którym drużyny szlifują formę przed rundą rewanżową. Seniorzy treningi wznowią 15 stycznia, a na przestrzeni dwóch miesięcy nasz zespół rozegra minimum 8 spotkań kontrolnych.

Data dodania: środa, 09 grudzień 2020 18:51
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)