Juniorzy: Frassati - Ruch

8 kolejka, 20.10.2017, godz. 16:00
Frassati Fajsławice - Ruch Izbica 2:5
bramki dla Frassati: Ruszniak, Dunda (k)

Frassati: Mazur - Kostka, D.Błaziak, Rozwałka, B.Błaziak, Suszek, K.Błaziak, Dunda, Żmuda, Bogusz, Ruszniak 

Pozostałe wyniki 8 kolejki
Hetman Żółkiewka - Niedźwiadek Chełm 6:0
Unia Rejowiec - Tatran Kraśniczyn 6:0
Start Krasnystaw - Start-Regent Pawłów 4:1
Sparta Rejowiec Fabr. - Znicz Siennica Różana

Data dodania: sobota, 21 październik 2017 17:54
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Frassati - Unia R.

7 kolejka, 16.10.2017, godz. 16:30
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 1:8 (0:3)
bramka dla Frassati: Chruściel

Data dodania: poniedziałek, 16 październik 2017 21:43
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy: Frassati - Unia R.

7 kolejka, 16.10.2017, godz. 15:00
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 5:1 (2:1)
Przybylski 7', R.Kostka 23' 55', Gieracz 44', J.Górski 51'
- 19'

Frassati: Dzirba - K.Kostka, K.Baran, Świstowski, D.Baran, Gieracz, R.Kostka, Sałaga, Przybylski oraz Kulbaka, A.Górski, J.Górski, N.Tylec, G.Tylec, Dańko

Data dodania: poniedziałek, 16 październik 2017 21:40
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)
Data dodania: niedziela, 15 październik 2017 16:56
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Seniorzy: Hetman - Frassati

10 kolejka, 14.10.2017, godz. 15:30
Hetman Żółkiewka - Frassati Fajsławice 3:1 (2:1)
Bielak 2' 42', Kasperek 73'- Robak 6'

czerwona kartka: 19' Rafał Robak (Frassati) - za faul

62' Rafał Bielak (Hetman) nie wykorzystał rzutu karnego - Wojciech Mazur obronił

Frassati: Mazur Embarassed - M.Baran, Lipa, P.Przebirowski (89' Walicki), Korzeniewski Embarassed (66' Stefaniak), S.Baran (85' Skorek), Robak Frown, Adamiak, Młynarczyk Embarassed (73' Smyk Embarassed), Kołodziejski (79' Kopeć), Olech Embarassed

Sędziowali: Wójcik, Pawlak, Grodek

Pozostałe wyniki 10 kolejki
Start Krasnystaw - Unia Rejowiec 2:0
Ruch Izbica - Spółdzielca Siedliszcze 4:1
Tatran Kraśniczyn - Ogniwo Wierzbica 3:1
Brat Siennica Nadolna - Granica Dorohusk 4:0
Sparta Rejowiec Fabr. - Unia Białopole 0:2
Orzeł Srebrzyszcze - Hutnik Ruda-Huta 4:1

Data dodania: sobota, 14 październik 2017 14:10
Dodał: Administrator
komentarze: 5 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Kłos - Frassati

10 kolejka, 14.10.2017, godz. 12:30
Kłos Chełm - Frassati Fajsławice 3:0 wo.

Data dodania: sobota, 14 październik 2017 14:09
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy: Kłos - Frassati

10 kolejka, 14.10.2017, godz. 11:00
Kłos Chełm - Frassati Fajsławice 2:0 (0:0)
34', 37'

Frassati: Dzirba - K.Kostka, K.Baran, Świstowski, R.Kostka, Gieracz, Przybylski, D.Baran, Sałaga oraz A.Górski, J.Górski, Kulbaka, N.Tylec, G.Tylec, Dańko

Data dodania: sobota, 14 październik 2017 14:08
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Juniorzy: Frassati - Unia R.

7 kolejka, 13.10.2017, godz. 16:00
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 1:3

Data dodania: sobota, 14 październik 2017 14:05
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Frassati - Niedźwiadek

5 kolejka, 12.10.2017, godz. 16:30
Frassati Fajsławice - Niedźwiadek Chełm 3:2

Data dodania: czwartek, 12 październik 2017 13:55
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy: Frassati - Niedźwiadek

5 kolejka, 12.10.2017, godz. 15:00
Frassati Fajsławice - Niedźwiadek Chełm 2:0 (0:0)
bramki: 2 Gieracz

Frassati: Dzirba - K.Kostka, K.Baran, Świstowski, Gieracz, R.Kostka, D.Baran, Kulbaka, Sałaga oraz A.Górski, J.Górski, N.Tylec, G.Tylec, Dańko

Data dodania: czwartek, 12 październik 2017 13:54
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)