Młodzicy - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 5 września 2020 (sobota)
Sparta Rejowiec Fabryczny     -    
Unia Białopole 8:0   9 września
Ruch Izbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
0:2   17 września
Kłos Chełm
    - Astra Leśniowice
2:8   14 września
Pauza: Frassati Fajsławice
         
2. kolejka - 12 września 2020 (sobota)
Spółdzielca Siedliszcze     -    
Astra Leśniowice 1:3  
Unia Białopole     - Ruch Izbica 2:5  
Frassati Fajsławice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:2  
Pauza: Kłos Chełm
         
3. kolejka - 19 września (sobota)
Ruch Izbica     -    
Frassati Fajsławice 0:11   21 września
Astra Leśniowice     - Unia Białopole 6:3   21 września
Kłos Chełm     - Spółdzielca Siedliszcze    
1:2  
Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny
         
4. kolejka - 26 września 2020 (sobota)
Unia Białopole     -    
Kłos Chełm 0:3   walkower
Frassati Fajsławice     - Astra Leśniowice    
5:0  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Ruch Izbica 14:1   28 września
Pauza: Spółdzielca Siedliszcze
         
5. kolejka - 3 października 2020 (sobota)
Astra Leśniowice     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:9   24 października
Kłos Chełm     - Frassati Fajsławice 0:3   walkower
Spółdzielca Siedliszcze     - Unia Białopole 8:2  
Pauza: Ruch Izbica
         
6. kolejka - 10 października 2020 (sobota)
Frassati Fajsławice     -    
Spółdzielca Siedliszcze    
0:2  
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Kłos Chełm 9:1  
Ruch Izbica     - Astra Leśniowice 2:2   11 października
Pauza: Unia Białopole
         
7. kolejka - 17 października 2020 (sobota)
Kłos Chełm     -    
Ruch Izbica 0:3   walkower
Spółdzielca Siedliszcze     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
2:3  
Unia Białopole     - Frassati Fajsławice 3:4  
Pauza: Astra Leśniowice

 

Runda Wiosenna

1. kolejka - 24/25 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)
Polesie Urszulin     -    
Ruch Izbica 6:0  
Granica Dorohusk     - Ogniwo Wierzbica 0:6   26 kwietnia
Włodawianka Włodawa     - Spółdzielca Siedliszcze 2:1  
Frassati Fajsławice     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-   12 maja
         
2. kolejka - 1/2 maja 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Sparta Rejowiec Fabryczny    
1:9  
Spółdzielca Siedliszcze     - Frassati Fajsławice 4:2
  30 kwietnia
Ogniwo Wierzbica     - Włodawianka Włodawa 8:0  
Polesie Urszulin     - Granica Dorohusk 3:0  
         
3. kolejka - 8/9 maja 2021 (sobota/niedziela)
Granica Dorohusk     -    
Ruch Izbica -:-
Włodawianka Włodawa     - Polesie Urszulin -:-
Frassati Fajsławice     - Ogniwo Wierzbica -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:-
       
4. kolejka - 15/16 maja 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Spółdzielca Siedliszcze -:-
Ogniwo Wierzbica     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Polesie Urszulin     - Frassati Fajsławice -:-
Granica Dorohusk     - Włodawianka Włodawa -:-
       
5. kolejka - 22/23 maja 2021 (sobota/niedziela)
Włodawianka Włodawa     -    
Ruch Izbica -:-
Frassati Fajsławice     - Granica Dorohusk    
-:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Polesie Urszulin -:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Ogniwo Wierzbica -:-
       
6. kolejka - 29/30 maja 2021 (sobota/niedziela)
Ruch Izbica     -    
Ogniwo Wierzbica -:-
Polesie Urszulin     - Spółdzielca Siedliszcze -:-
Granica Dorohusk     - Sparta Rejowiec Fabryczny    
-:-
Włodawianka Włodawa     - Frassati Fajsławice -:-
       
7. kolejka - 5/6 czerwca 2021 (sobota/niedziela)
Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica -:-
Sparta Rejowiec Fabryczny     - Włodawianka Włodawa    
-:-
Spółdzielca Siedliszcze     - Granica Dorohusk -:-
Ogniwo Wierzbica     - Polesie Urszulin -:-