Młodzicy - Terminarz

Runda Wiosenna

1 kolejka - 14-16 kwietnia 2018 (sobota-poniedziałek)

Victoria Żmudź     -    Astra Leśniowice -:-             
Unia Rejowiec
    -    Brat Siennica Nadolna    
2:3  
Znicz Siennica Różana
    - Frassati Fajsławice 1:6  
pauza: Vojsławia Wojsławice, Vitrum Wola Uhruska, Hutnik Ruda-Huta

2 kolejka - 21-23 kwietnia 2018 (sobota-poniedziałek)

Brat Siennica Nadolna     -    Znicz Siennica Różana    
-:-                
Astra Leśniowice
    -    Unia Rejowiec -:-  
Vojsławia Wojsławice
    - Victoria Żmudź -:-  
pauza: Hutnik Ruda-Huta, Vitrum Wola Uhruska, Frassati Fajsławice

 

Runda Jesienna

1 kolejka - 2 września 2017 (sobota)

Unia Rejowiec
    -    Ruch Izbica 1:11   4 września      
Vojsławia Wojsławice
    -    Niedźwiadek Chełm    
0:7  
Kłos Chełm
    - Start Krasnystaw 8:2  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Hetman Żółkiewka 15:1   11 września
pauza: Znicz Siennica Różana, Brat Siennica Nadolna, Frassati Fajsławice

2 kolejka - 6 września 2017 (środa)

Brat Siennica Nadolna
    -     Frassati Fajsławice 2:4   7 września
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr. 0:4  
Niedźwiadek Chełm
    - Kłos Chełm 1:0   12 września
Znicz Siennica Różana
    -    Vojsławia Wojsławice    
3:0  
pauza: Ruch Izbica, Hetman Żółkiewka, Unia Rejowiec

3 kolejka - 9 września 2017 (sobota)

Vojsławia Wojsławice     -    Unia Rejowiec 2:8  
Kłos Chełm
    -    Znicz Siennica Różana   
15:0  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Niedźwiadek Chełm 2:2  
Frassati Fajsławice
    - Hetman Żółkiewka 4:4  
pauza: Ruch Izbica, Start Krasnystaw, Brat Siennica Nadolna

4 kolejka - 16 września 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -     Brat Siennica Nadolna 11:0  
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice 1:4  
Znicz Siennica Różana
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:7   18 września
Unia Rejowiec
    -    Kłos Chełm 1:1   9 października
pauza: Hetman Żółkiewka, Niedźwiadek Chełm, Vojsławia Wojsławice

5 kolejka - 20 września 2017 (środa)

Vojsławia Wojsławice
    -    Ruch Izbica 0:12    
Sparta Rejowiec Fabr.
    -    Unia Rejowiec 8:0  
Frassati Fajsławice
    - Niedźwiadek Chełm   
2:0   12 października
Brat Siennica Nadolna
    - Hetman Żółkiewka 3:4   19 września
pauza: Kłos Chełm, Znicz Siennica Różana, Start Krasnystaw

6 kolejka - 23 września 2017 (sobota)

Ruch Izbica     -     Hetman Żółkiewka 10:1   17 października
Start Krasnystaw
    - Brat Siennica Nadolna    1:2  
Znicz Siennica Różana
    - Frassati Fajsławice 1:5  
Vojsławia Wojsławice
    -    Kłos Chełm 0:6  
pauza: Niedźwiadek Chełm, Unia Rejowiec, Sparta Rejowiec Fabr.

7 kolejka - 27 września 2017 (środa)

Kłos Chełm
    -     Ruch Izbica 0:1  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Vojsławia Wojsławice    
16:1  
Frassati Fajsławice
    - Unia Rejowiec 5:1   16 października
Brat Siennica Nadolna
    -    Niedźwiadek Chełm 0:3   28 września
Hetman Żółkiewka
    - Start Krasnystaw 5:1  
pauza: Znicz Siennica Różana

8 kolejka - 30 września 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -     Start Krasnystaw 9:0   2 października
Niedźwiadek Chełm
    - Hetman Żółkiewka 2:2   1 października
Znicz Siennica Różana
    - Brat Siennica Nadolna 0:3   3 października
Kłos Chełm
    -    Sparta Rejowiec Fabr.   
1:2  
pauza: Unia Rejowiec, Frassati Fajsławice, Vojsławia Wojsławice

9 kolejka - 7 października 2017 (sobota)

Sparta Rejowiec Fabr.
    -     Ruch Izbica 0:2  
Frassati Fajsławice
    - Vojsławia Wojsławice    
12:4  
Brat Siennica Nadolna
    -    Unia Rejowiec 1:3  
Hetman Żółkiewka
    - Znicz Siennica Różana 11:0   24 października
Start Krasnystaw     - Niedźwiadek Chełm 0:5  
pauza: Kłos Chełm

10 kolejka - 14 października 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -     Niedźwiadek Chełm 9:1                         
Znicz Siennica Różana     - Start Krasnystaw 0:5  
Unia Rejowiec
    - Hetman Żółkiewka 1:1  
Kłos Chełm
    -    Frassati Fajsławice    
2:0  
pauza: Brat Siennica Nadolna, Vojsławia Wojsławice, Sparta Rejowiec Fabr.

11 kolejka - 21 października 2017 (sobota)

Frassati Fajsławice
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:5  
Brat Siennica Nadolna
    - Vojsławia Wojsławice -:-  
Start Krasnystaw
    -    Unia Rejowiec 3:1   23 października
Niedźwiadek Chełm
    - Znicz Siennica Różana 5:0  
pauza: Ruch Izbica, Kłos Chełm, Hetman Żółkiewka

12 kolejka - 28 października 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -    Znicz Siennica Różana    
12:1                 
Unia Rejowiec
    -    Niedźwiadek Chełm 1:7  
Vojsławia Wojsławice
    - Hetman Żółkiewka 3:14  
Kłos Chełm
    - Brat Siennica Nadolna 5:0  
pauza: Start Krasnystaw, Sparta Rejowiec Fabr., Frassati Fajsławice

13 kolejka - 4 listopada 2017 (sobota)

Frassati Fajsławice
    -     Ruch Izbica
2:3  
Brat Siennica Nadolna
    - Sparta Rejowiec Fabr. 0:10  
Hetman Żółkiewka
    - Kłos Chełm 2:4  
Start Krasnystaw
    -    Vojsławia Wojsławice    
-:-  
Znicz Siennica Różana     - Unia Rejowiec -:-  
pauza: Niedźwiadek Chełm