Trampkarze - Terminarz

Runda Wiosenna

1 kolejka - 14-16 kwietnia 2018 (sobota-poniedziałek)

Unia Rejowiec
    -    
Brat Siennica Nadolna    
12:1  
Tatran Kraśniczyn
    - Frassati Fajsławice
2:2  
Pławanice Kamień
    -    Hutnik Dubeczno
3:2  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Hutnik Ruda-Huta
1:5  
Olimpia Wyryki
    - Polesie Urszulin
3:2  
pauza: Vojsławia Wojsławice, Astra Leśniowice

2 kolejka - 21-23 kwietnia 2018 (sobota-poniedziałek)

Hutnik Ruda-Huta
    -     Olimpia Wyryki 1:7  
Hutnik Dubeczno
    - Orzeł Srebrzyszcze 3:1  
Frassati Fajsławice
    - Pławanice Kamień    
2:4  
Brat Siennica Nadolna
    -    Tatran Kraśniczyn 6:6  
Astra Leśniowice     - Unia Rejowiec 1:4  
pauza: Polesie Urszulin, Vojsławia Wojsławice

3 kolejka - 28 kwietnia 2018 (sobota)

Unia Rejowiec
      
Vojsławia Wojsławice    
3:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Astra Leśniowice 4:1  
Pławanice Kamień
    -    Brat Siennica Nadolna 5:4  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Frassati Fajsławice 1:5  
Olimpia Wyryki
    - Hutnik Dubeczno 1:1  
Polesie Urszulin - Hutnik Ruda-Huta 5:1  

4 kolejka - 1 maja 2018 (wtorek)

Hutnik Dubeczno
    -     Polesie Urszulin
1:3  
Frassati Fajsławice
    - Olimpia Wyryki
2:3   24 maja
Brat Siennica Nadolna
    - Orzeł Srebrzyszcze    
9:1  
Astra Leśniowice
    -    Pławanice Kamień
0:1   7 maja
Vojsławia Wojsławice
    - Tatran Kraśniczyn
8:3  
pauza: Hutnik Ruda-Huta, Unia Rejowiec

5 kolejka - 5-7 maja 2018 (sobota-poniedziałek)

Pławanice Kamień
    -    
Vojsławia Wojsławice    
0:2  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Astra Leśniowice
1:6  
Olimpia Wyryki
    -    Brat Siennica Nadolna   
3:1  
Polesie Urszulin
    - Frassati Fajsławice
1:1  
Hutnik Ruda-Huta
    - Hutnik Dubeczno
3:7  
pauza: Unia Rejowiec, Tatran Kraśniczyn

6 kolejka - 12-14 maja 2018 (sobota-poniedziałek)

Frassati Fajsławice
    -     Hutnik Ruda-Huta 5:1  
Brat Siennica Nadolna
    - Polesie Urszulin 2:1  
Astra Leśniowice
    - Olimpia Wyryki 0:3  
Vojsławia Wojsławice
    -    Orzeł Srebrzyszcze    
3:0  
Unia Rejowiec
    - Tatran Kraśniczyn 7:1  
pauza: Hutnik Dubeczno, Pławanice Kamień

7 kolejka - 19-21 maja 2018 (sobota-poniedziałek)

Pławanice Kamień
    -    
Unia Rejowiec 1:7  
Olimpia Wyryki
    - Vojsławia Wojsławice    
2:7  
Polesie Urszulin     -    Astra Leśniowice 3:1  
Hutnik Ruda-Huta
    - Brat Siennica Nadolna 0:8  
Hutnik Dubeczno
    - Frassati Fajsławice 1:2   17 maja
pauza: Vojsławia Wojsławice, Astra Leśniowice

8 kolejka - 23 maja 2018 (środa)

Brat Siennica Nadolna
    -     Hutnik Dubeczno 1:2  
Astra Leśniowice
    - Hutnik Ruda-Huta 3:4  
Vojsławia Wojsławice
    - Polesie Urszulin 12:4  
Unia Rejowiec
    -    Orzeł Srebrzyszcze    
12:0  
Tatran Kraśniczyn
    - Pławanice Kamień 1:1  
pauza: Frassati Fajsławice, Olimpia Wyryki

9 kolejka - 26/28 maja 2018 (sobota-poniedziałek)

Orzeł Srebrzyszcze
    -     Tatran Kraśniczyn 1:8  
Olimpia Wyryki
    - Unia Rejowiec 2:10  
Hutnik Ruda-Huta
    - Vojsławia Wojsławice 2:7  
Hutnik Dubeczno
    -    Astra Leśniowice 2:3  
Frassati Fajsławice
    - Brat Siennica Nadolna    
5:4  
pauza: Pławanice Kamień, Polesie Urszulin

10 kolejka - 2-4 czerwca 2018 (sobota-poniedziałek)

Astra Leśniowice
    -     Frassati Fajsławice     1:3  
Vojsławia Wojsławice
    - Hutnik Dubeczno
3:2  
Unia Rejowiec
    - Polesie Urszulin
15:0  
Tatran Kraśniczyn
    -    Olimpia Wyryki
6:5  
Pławanice Kamień
    - Orzeł Srebrzyszcze
5:0  
pauza: Brat Siennica Nadolna, Hutnik Ruda-Huta

11 kolejka - 9-11 czerwca 2018 (sobota-poniedziałek)

Olimpia Wyryki
    -     Pławanice Kamień 3:0  
Polesie Urszulin
    - Tatran Kraśniczyn 1:1  
Hutnik Ruda-Huta
    - Unia Rejowiec 2:7  
Frassati Fajsławice
    -    Vojsławia Wojsławice    
0:5  
Brat Siennica Nadolna
    - Astra Leśniowice 6:0  
pauza: Orzeł Srebrzyszcze, Hutnik Dubeczno

12 kolejka - 13 czerwca 2018 (środa)

Vojsławia Wojsławice
    -     Brat Siennica Nadolna    
10:1  
Unia Rejowiec
    - Hutnik Dubeczno 7:0  
Tatran Kraśniczyn
    - Hutnik Ruda-Huta 12:3  
Pławanice Kamień
    -    Polesie Urszulin 2:3  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Olimpia Wyryki 0:7  
pauza: Astra Leśniowice, Frassati Fajsławice

13 kolejka - 16/18 czerwca 2018 (sobota-poniedziałek)

Polesie Urszulin
    -     Orzeł Srebrzyszcze 3:0   wo.
Hutnik Ruda-Huta
    - Pławanice Kamień 0:1  
Hutnik Dubeczno
    - Tatran Kraśniczyn 2:0  
Frassati Fajsławice
    -    Unia Rejowiec 1:6  
Astra Leśniowice
    - Vojsławia Wojsławice    
3:1  
pauza: Olimpia Wyryki, Brat Siennica Nadolna

 

Runda Jesienna

1 kolejka - 2 września 2017 (sobota)

Unia Rejowiec
    -    Ruch Izbica 3:1   4 września
Pławanice Kamień     - Tatran Kraśniczyn 6:2  
Vojsławia Wojsławice
    -    Niedźwiadek Chełm    
2:3  
Kłos Chełm
    - Start Krasnystaw 2:3  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Hetman Żółkiewka 0:3   11 września
pauza: Orzeł Srebrzyszcze, Frassati Fajsławice

2 kolejka - 6 września 2017 (środa)

Hetman Żółkiewka
    -     Orzeł Srebrzyszcze 3:0  
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
8:2  
Niedźwiadek Chełm
    - Kłos Chełm 3:7   12 września
Tatran Kraśniczyn
    -    Vojsławia Wojsławice 3:1  
Unia Rejowiec     - Pławanice Kamień 5:1  
pauza: Ruch Izbica, Frassati Fajsławice

3 kolejka - 9 września 2017 (sobota)

Pławanice Kamień     - Ruch Izbica 1:9  
Vojsławia Wojsławice     -    Unia Rejowiec 2:1  
Kłos Chełm
    -    Tatran Kraśniczyn 13:0  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Niedźwiadek Chełm 2:1  
Start Krasnystaw     - Orzeł Srebrzyszcze 9:2  
Frassati Fajsławice
    - Hetman Żółkiewka    
2:6  

4 kolejka - 16 września 2017 (sobota)

Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice 7:1  
Niedźwiadek Chełm     - Orzeł Srebrzyszcze 8:1   15 września
Tatran Kraśniczyn
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:10   18 września
Unia Rejowiec
    -    Kłos Chełm 1:2   9 października
Pławanice Kamień     - Vojsławia Wojsławice 4:5  
pauza: Ruch Izbica, Hetman Żółkiewka

5 kolejka - 20 września 2017 (środa)

Vojsławia Wojsławice
    -    Ruch Izbica 1:5    
Kłos Chełm     - Pławanice Kamień 7:1  
Sparta Rejowiec Fabr.
    -    Unia Rejowiec 6:2  
Tatran Kraśniczyn     - Orzeł Srebrzyszcze 7:2  
Frassati Fajsławice
    - Niedźwiadek Chełm   
3:2   12 października
pauza: Start Krasnystaw, Hetman Żółkiewka

6 kolejka - 23 września 2017 (sobota)

Ruch Izbica     -     Hetman Żółkiewka 5:1   17 października
Tatran Kraśniczyn
    - Frassati Fajsławice 5:2  
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze 17:0  
Pławanice Kamień     - Sparta Rejowiec Fabr.    
2:2   24 września
Vojsławia Wojsławice
    -    Kłos Chełm 4:6  
pauza: Start Krasnystaw, Niedźwiadek Chełm

7 kolejka - 27 września 2017 (środa)

Kłos Chełm
    -     Ruch Izbica 3:2  
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Vojsławia Wojsławice    
2:1  
Orzeł Srebrzyszcze     - Pławanice Kamień 1:7   w Pławanicach
Frassati Fajsławice
    - Unia Rejowiec 1:8   16 października
Hetman Żółkiewka
    - Start Krasnystaw 1:1  
pauza: Tatran Kraśniczyn, Niedźwiadek Chełm

8 kolejka - 30 września 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -     Start Krasnystaw 3:5   2 października
Niedźwiadek Chełm
    - Hetman Żółkiewka 3:2   1 października
Pławanice Kamień
    - Frassati Fajsławice 8:1  
Vojsławia Wojsławice     - Orzeł Srebrzyszcze 14:1  
Kłos Chełm
    -    Sparta Rejowiec Fabr.   
3:0  
pauza: Tatran Kraśniczyn, Unia Rejowiec

9 kolejka - 7 października 2017 (sobota)

Sparta Rejowiec Fabr.
    -     Ruch Izbica 3:3  
Orzeł Srebrzyszcze     - Kłos Chełm 0:9  
Frassati Fajsławice
    - Vojsławia Wojsławice    
2:6  
Hetman Żółkiewka
    - Tatran Kraśniczyn
4:1   24 października
Start Krasnystaw     - Niedźwiadek Chełm 11:1  
pauza: Pławanice Kamień, Unia Rejowiec

10 kolejka - 14 października 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -     Niedźwiadek Chełm 3:0  
Tatran Kraśniczyn     - Start Krasnystaw 0:14  
Unia Rejowiec
    - Hetman Żółkiewka 0:3  
Kłos Chełm
    -    Frassati Fajsławice    
3:0   wo.
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Orzeł Srebrzyszcze 14:0  
pauza: Pławanice Kamień, Vojsławia Wojsławice

11 kolejka - 21 października 2017 (sobota)

Orzeł Srebrzyszcze
    - Ruch Izbica 1:17  
Frassati Fajsławice
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
3:0  
Hetman Żółkiewka
    - Pławanice Kamień 2:1  
Start Krasnystaw
    -    Unia Rejowiec 2:1   23 października
Niedźwiadek Chełm
    - Tatran Kraśniczyn
2:1  
pauza: Kłos Chełm, Vojsławia Wojsławice

12 kolejka - 28 października 2017 (sobota)

Ruch Izbica
    -    Tatran Kraśniczyn 4:0  
Unia Rejowiec
    -    Niedźwiadek Chełm 9:1  
Pławanice Kamień     - Start Krasnystaw 2:3  
Vojsławia Wojsławice
    - Hetman Żółkiewka 5:0  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Frassati Fajsławice    
0:3   wo.
pauza: Kłos Chełm, Sparta Rejowiec Fabr.

13 kolejka - 4 listopada 2017 (sobota)

Frassati Fajsławice
    -     Ruch Izbica
0:7  
Hetman Żółkiewka
    - Kłos Chełm 1:5  
Start Krasnystaw
    -    Vojsławia Wojsławice    
10:2   5 listopada
Niedźwiadek Chełm     - Pławanice Kamień 2:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Unia Rejowiec 0:6  
pauza: Orzeł Srebrzyszcze, Sparta Rejowiec Fabr.