Młodzicy (Gr. Srebrna): Stok - Frassati

10. kolejka, 24.10.2019, godz. 16:00
Stok Zakrzówek - Frassati Fajsławice 4:3 (2:1)
12', 18', 36', 60+1' - Iwańczuk 25', D.Baran 51' 54'

Frassati: R.Kostka - N.Tylec, K.Kostka, G.Tylec, D.Baran, Suszek, J.Augustyński, Sałaga, Kasperek oraz Iwańczuk

Data dodania: czwartek, 24 październik 2019 12:34
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)
Data dodania: niedziela, 20 październik 2019 17:04
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Seniorzy: Frassati - Unia R.

11. kolejka, 20.10.2019, godz. 11:15
Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec 5:1 (1:1)
Olech 16', Chruściel 75' 90+3' (k), S.Baran 82', P.Przebirowski 90+1' - Rossa 35' (k)

czerwona kartka: po zakończeniu spotkania Łukasz Pluta (Frassati) - za niesportowe zachowanie

Frassati: Mazur - K.Przebirowski, P.Przebirowski, K.Błaziak, Slobodyan (89' Ł.Pluta Embarassed), Olech Embarassed, K.Pluta (77' P.Kostka), Chruściel Embarassed (90+3' Suszek), S.Baran (84' Policha), P.Kasperek (59' Krakiewicz), Stefaniak

Widzów: 126

Pozostałe wyniki 11. kolejki
Ogniwo Wierzbica - Start Pawłów 7:3
Spółdzielca Siedliszcze - Unia Białopole 0:0
Ruch Izbica - Brat Siennica Nadolna 4:2
Agros Suchawa - Start Krasnystaw 1:1
Granica Dorohusk - Bug Hanna 2:1
Orzeł Srebrzyszcze - Hetman Żółkiewka 0:3

Data dodania: niedziela, 20 październik 2019 09:08
Dodał: Administrator
komentarze: 1 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Brat - Frassati

Również trampkarze zakończyli rundę jesienną zwycięstwem. Na 4. drużyny trampkarze sklasyfikowani zostali na 3. miejscu.

10. kolejka, 19.10.2019, godz. 12:30
Brat Siennica Nadolna - Frassati Fajsławice 2:7 (1:2)
13' 79' - Przybylski 1' 48' 61' 66', sam. 19', S.Gieracz (k) 77' 78'

Frassati: R.Kostka - S.Gieracz, K.Baran I, K.Kostka, Jurasz, M.Dzirba, Robak, Świstowski,  F.Olech, Kuter, Przybylski

Data dodania: sobota, 19 październik 2019 09:49
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy (O/Chełm): Brat - Frassati

Ostatni mecz młodzików o ligowe punkty w tym roku zakończony zwycięstwem. Po rundzie jesiennej nasz zespół zajął 2. miejsce w 6-cio drużynowej grupie.

10. kolejka, 19.10.2019, godz. 11:00
Brat Siennica Nadolna - Frassati Fajsławice 1:8 (0:4)
40' - J.Augustyński 3', Iwańczuk 13', Bogusz 15' 20' 40', D.Baran 49', Sałaga 57', N.Tylec 59'

Frassati: R.Kostka - N.Tylec, Buchajczyk, G.Tylec, Rybak, J.Augustyński, Iwańczuk, P.Dzirba, Bogusz oraz Tujaka, Suszek, D.Baran, Sałaga, Świstowski

Data dodania: sobota, 19 październik 2019 09:46
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Juniorzy: Znicz - Frassati

Na kolejkę przed zakończeniem rundy - juniorzy zapewnili sobie na wiosnę awans do I ligi LZPN Oddziału Chełm. Z uwagi na pauzę naszego zespołu w 9. kolejce, dzisiejszy mecz był ostatnim spotkaniem juniorów naszego klubu w bieżącym roku.

8. kolejka, 17.10.2019, godz. 16:00
Znicz Siennica Różana - Frassati Fajsławice 1:13 (1:6)
(k) 33' - Suszek 8' 66' 73', P.Kostka 20' 64' 67' 68' 80', Adamiec 30' 38', Przybylski 34', Zagraba 39' 61'

Frassati: Stefaniak - B.Błaziak, Sławacki, Bogusz, Krzykała, S.Gieracz (56' Chmiel), Dunda Cool (15' Zagraba), Suszek, Przybylski, P.Kostka, Adamiec

Data dodania: czwartek, 17 październik 2019 17:54
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)
Data dodania: wtorek, 15 październik 2019 10:26
Dodał: Moderator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Seniorzy: Start K. - Frassati

10. kolejka, 12.10.2019, godz. 15:00
Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 3:1 (2:0)
Szponar 12' 78', Sawa 38' - Olech 88'

Frassati: Mazur - K.Przebirowski Embarassed, K.Błaziak, P.Przebirowski Embarassed (84' Policha), M.Baran (46' Madeja Embarassed), Olech Embarassed, Chruściel, Adamiec, K.Pluta (60' Slobodyan), P.Kasperek (46' P.Kostka Embarassed), Stefaniak (73' Krakiewicz)

Pozostałe wyniki 10. kolejki
Start Pawłów - Orzeł Srebrzyszcze 0:2
Brat Siennica Nadolna - Spółdzielca Siedliszcze 5:2
Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 2:1
Unia Rejowiec - Ruch Izbica 4:0
Bug Hanna - Agros Suchawa 1:3
Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 1:0

Data dodania: sobota, 12 październik 2019 12:53
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Trampkarze: Frassati - Start

9. kolejka, 12.10.2019, godz. 12:30
Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw 0:8 (0:4)

Frassati: R.Kostka - F.Olech, K.Baran I, Świstowski, Jurasz, Robak, M.Dzirba, Kuter, S.Gieracz

Data dodania: sobota, 12 październik 2019 12:50
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Młodzicy (O/Chełm): Frassati - Jedynka

9. kolejka, 12.10.2019, godz. 11:00
Frassati Fajsławice - Jedynka Krasnystaw 2:1 (0:1)
Kasperek 46', Sałaga 60+1' - 23'

Frassati: R.Kostka - N.Tylec, Buchajczyk, Dańko, Sałaga, K.Kostka, J.Augustyński, D.Baran, Kasperek oraz Suszek, G.Tylec, Iwańczuk, Kasprzak, Bogusz, P.Dzirba, Rybak, Tujaka, K.Augustyński

Data dodania: sobota, 12 październik 2019 12:47
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)