Seniorzy - Terminarz

Runda Jesienna

1. kolejka - 18 sierpnia 2019 (niedziela)
Bug Hanna     -    
Start Pawłów 0:4 (0:2)
 
Start Krasnystaw     - Hetman Żółkiewka 4:2 (0:0)
 
Unia Rejowiec     - Orzeł Srebrzyszcze
0:1 (0:0)
 
Brat Siennica Nadolna     - Granica Dorohusk 1:2 (1:2)
 
Unia Białopole     - Agros Suchawa 6:0 (2:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Frassati Fajsławice    
6:1 (1:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze     - Ruch Izbica 
5:1 (3:1)  
     
2. kolejka - 24/25 sierpnia 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów
    -     Ruch Izbica
1:3 (1:1)  
Frassati Fajsławice
    - Spółdzielca Siedliszcze    
2:0 (1:0)
 
Agros Suchawa
    - Ogniwo Wierzbica
1:0 (0:0)
 
Granica Dorohusk
    - Unia Białopole
1:2 (0:2)  
Orzeł Srebrzyszcze
    - Brat Siennica Nadolna
2:2 (2:1)
 
Hetman Żółkiewka
    - Unia Rejowiec 6:1 (2:1)
 
Bug Hanna
    - Start Krasnystaw
1:2 (1:0)
  11 września
     
3. kolejka - 28 sierpnia 2019 (środa)
Start Krasnystaw
    -     Start Pawłów 9:0 (2:0)
  4 września
Unia Rejowiec
    - Bug Hanna 6:5 (2:0)
 
Brat Siennica Nadolna
    - Hetman Żółkiewka 1:0 (0:0)
  4 września
Unia Białopole
    - Orzeł Srebrzyszcze 6:0 (2:0) 
 
Ogniwo Wierzbica
    - Granica Dorohusk 5:1 (3:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Agros Suchawa 1:6 (1:2)
 
Ruch Izbica
    - Frassati Fajsławice    
4:2 (1:1)
 
 
4. kolejka - 31 sierpnia/1 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów
    -    
Frassati Fajsławice
3:2 (1:2)
 
Agros Suchawa
    - Ruch Izbica
5:2 (0:0)
 
Granica Dorohusk
    - Spółdzielca Siedliszcze    
2:1 (0:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze
    - Ogniwo Wierzbica
0:2 (0:2)
 
Hetman Żółkiewka     - Unia Białopole
0:4 (0:2)
 
Bug Hanna
    - Brat Siennica Nadolna
3:2 (3:1)
 
Start Krasnystaw
    - Unia Rejowiec
1:0 (0:0)
 
 
5. kolejka - 7/8 września 2019 (sobota/niedziela)
Unia Rejowiec     -     Start Pawłów
3:2 (0:1)
 
Brat Siennica Nadolna     - Start Krasnystaw 2:2 (1:2)  
Unia Białopole     - Bug Hanna    
3:1 (2:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Hetman Żółkiewka 3:2 (2:2)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Orzeł Srebrzyszcze     2:0 (1:0) 
 
Ruch Izbica
    - Granica Dorohusk 0:1 (0:0) 
 
Frassati Fajsławice     - Agros Suchawa 2:5 (2:2) 
 
 
6. kolejka - 14/15 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -    
Agros Suchawa 0:4 (0:4)
 
Granica Dorohusk     - Frassati Fajsławice 1:0 (0:0)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Ruch Izbica 0:5 (0:2)  
Hetman Żółkiewka
    - Spółdzielca Siedliszcze    
1:2 (0:2)  
Bug Hanna     - Ogniwo Wierzbica 5:2 (3:0)  
Start Krasnystaw
    - Unia Białopole 0:0
 
Unia Rejowiec     - Brat Siennica Nadolna 2:5 (0:3)
 
     
7. kolejka - 21/22 września 2019 (sobota/niedziela)
Brat Siennica Nadolna     -     Start Pawłów 3:2 (1:0)  
Unia Białopole
    - Unia Rejowiec 7:1 (4:1) 
 
Ogniwo Wierzbica     - Start Krasnystaw 0:1 (0:1) 
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Bug Hanna 0:4 (0:0) 
 
Ruch Izbica     - Hetman Żółkiewka 4:0 (1:0) 
 
Frassati Fajsławice     - Orzeł Srebrzyszcze     2:1 (1:1)
 
Agros Suchawa     - Granica Dorohusk
2:4 (2:1) 
 
     
8. kolejka - 28/29 września 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Granica Dorohusk 2:1 (1:1)
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Agros Suchawa 2:8 (0:1)  
Hetman Żółkiewka
    - Frassati Fajsławice 2:1 (0:0) 
 
Bug Hanna     - Ruch Izbica 1:2 (1:0) 
 
Start Krasnystaw     - Spółdzielca Siedliszcze    
6:0 (1:0)  
Unia Rejowiec     - Ogniwo Wierzbica 1:2 (0:1)  
Brat Siennica Nadolna
    - Unia Białopole 0:3 (0:1)
 
 
9. kolejka - 5/6 października 2019 (sobota/niedziela)
Unia Białopole     -    
Start Pawłów 3:0 (2:0)
 
Ogniwo Wierzbica     - Brat Siennica Nadolna     1:2 (0:0)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Unia Rejowiec 0:3 (0:2)  
Ruch Izbica     - Start Krasnystaw    
0:4 (0:1)  
Frassati Fajsławice     - Bug Hanna 3:1 (2:1) 
 
Agros Suchawa     - Hetman Żółkiewka 2:4 (0:2)  
Granica Dorohusk     - Orzeł Srebrzyszcze 2:0 (1:0) 
 
 
10. kolejka - 12/13 października 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Orzeł Srebrzyszcze 0:2 (0:0)  
Hetman Żółkiewka
    - Granica Dorohusk 2:1 (1:1) 
 
Bug Hanna     - Agros Suchawa 1:3 (1:2) 
 
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice 3:1 (2:0) 
 
Unia Rejowiec     - Ruch Izbica 4:0 (2:0) 
 
Brat Siennica Nadolna     - Spółdzielca Siedliszcze    
5:2 (2:1) 
 
Unia Białopole     - Ogniwo Wierzbica 1:0 (1:0)
 
 
11. kolejka - 19/20 października 2019 (sobota/niedziela)
Ogniwo Wierzbica     -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Spółdzielca Siedliszcze
    - Unia Białopole   
-:- (-:-)
 
Ruch Izbica     - Brat Siennica Nadolna     -:- (-:-)  
Frassati Fajsławice     - Unia Rejowiec -:- (-:-)  
Agros Suchawa
    - Start Krasnystaw -:- (-:-) 
 
Granica Dorohusk     - Bug Hanna -:- (-:-)  
Orzeł Srebrzyszcze     - Hetman Żółkiewka -:- (-:-) 
 
     
12. kolejka - 26/27 października 2019 (sobota/niedziela)
Start Pawłów     -     Hetman Żółkiewka -:- (-:-)  
Bug Hanna     - Orzeł Srebrzyszcze -:- (-:-) 
 
Start Krasnystaw     - Granica Dorohusk -:- (-:-) 
 
Unia Rejowiec     - Agros Suchawa -:- (-:-) 
 
Brat Siennica Nadolna     - Frassati Fajsławice -:- (-:-) 
 
Unia Białopole     - Ruch Izbica -:- (-:-)
 
Ogniwo Wierzbica     - Spółdzielca Siedliszcze    
-:- (-:-) 
 
 
13. kolejka - 2/3 listopada 2019 (sobota/niedziela)
Spółdzielca Siedliszcze
    -    
Start Pawłów -:- (-:-)
 
Ruch Izbica     - Ogniwo Wierzbica -:- (-:-)  
Frassati Fajsławice     - Unia Białopole -:- (-:-)  
Agros Suchawa     - Brat Siennica Nadolna    
-:- (-:-)  
Granica Dorohusk
    - Unia Rejowiec
-:- (-:-) 
 
Orzeł Srebrzyszcze     - Start Krasnystaw    
-:- (-:-)  
Hetman Żółkiewka
    - Bug Hanna -:- (-:-) 
 

 

Runda Wiosenna