Juniorzy - Terminarz

Runda Jesienna

1 kolejka - 1 września 2017 (piątek)

Start Krasnystaw
    -   
Unia Rejowiec 1:3
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Tatran Kraśniczyn 6:4
 
Hetman Żółkiewka
    - Start-Regent Pawłów 3:1
 
Frassati Fajsławice
    - Znicz Siennica Różana    
5:3
 
Ruch Izbica
    - Niedźwiadek Chełm 9:0
 

2 kolejka - 8 września 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -    
Niedźwiadek Chełm 2:2
  11 września
Znicz Siennica Różana
    - Ruch Izbica 2:5
  12 września
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice 2:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Hetman Żółkiewka 1:6
 
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:7
 

3 kolejka - 15 września 2017 (piątek)

Sparta Rejowiec Fabr.
    -     Unia Rejowiec 3:1
 
Hetman Żółkiewka
    - Start Krasnystaw 8:0
 
Frassati Fajsławice     - Tatran Kraśniczyn 12:0
 
Ruch Izbica
    - Start-Regent Pawłów 6:1
 
Niedźwiadek Chełm
    - Znicz Siennica Różana    
6:1
  18 września

4 kolejka - 22 września 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -    
Znicz Siennica Różana    
4:0
 
Start-Regent     - Niedźwiadek Chełm 3:3
 
Tatran Kraśniczyn
    - Ruch Izbica 1:7
 
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice 2:4
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Hetman Żółkiewka 7:1
  23 września

5 kolejka - 29 września 2017 (piątek)

Hetman Żółkiewka
    -    
Unia Rejowiec 4:2  
Frassati Fajsławice
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
3:1
 
Ruch Izbica
    - Start Krasnystaw 13:1
 
Niedźwiadek Chełm
    - Tatran Kraśniczyn 4:0
  2 października
Znicz Siennica Różana
    - Start-Regent Pawłów 4:5
 

6 kolejka - 6 października 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -     Start-Regent Pawłów 7:0 
  18 października
Tatran Kraśniczyn
    - Znicz Siennica Różana    
3:1
 
Start Krasnystaw
    - Niedźwiadek Chełm 1:0
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Ruch Izbica 2:6
  9 października
Hetman Żółkiewka
    - Frassati Fajsławice 2:0
  4 listopada

7 kolejka - 13 października 2017 (piątek)

Frassati Fajsławice
    -   
Unia Rejowiec 1:3  
Ruch Izbica
    - Hetman Żółkiewka 2:2
 
Niedźwiadek Chełm
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
4:4
  16 października
Znicz Siennica Różana
    - Start Krasnystaw 1:3
 
Start-Regent Pawłów     - Tatran Kraśniczyn 5:1
 

8 kolejka - 20 października 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -     Tatran Kraśniczyn 6:0  
Start Krasnystaw
    - Start-Regent Pawłów 4:1
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Znicz Siennica Różana    
3:0  
Hetman Żółkiewka
    - Niedźwiadek Chełm 6:0
 
Frassati Fajsławice
    - Ruch Izbica 2:5
 

9 kolejka - 27 października 2017 (piątek)

Ruch Izbica
    -     Unia Rejowiec 1:1  
Niedźwiadek Chełm
    - Frassati Fajsławice 0:2  
Znicz Siennica Różana     - Hetman Żółkiewka 2:6  
Start-Regent Pawłów
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Start Krasnystaw 1:11