Juniorzy - Terminarz

 Runda Wiosenna

1 kolejka - 8 czerwca 2018 (piątek)

Sparta Rejowiec Fabr.
    -    
Kłos Chełm 4:1   17 maja
Vitrum Wola Uhruska
- Hetman Żółkiewka 12:1
 
Frassati Fajsławice
- Włodawianka Włodawa    
3:2   13 czerwca
pauza: Victoria Żmudź, Ruch Izbica

2 kolejka - 13 kwietnia 2018 (piątek)

Hetman Żółkiewka     -    
Kłos Chełm 2:2  
Włodawianka Włodawa - Sparta Rejowiec Fabr.    
4:3   12 kwietnia
Victoria Żmudź - Frassati Fajsławice 5:0
 
pauza: Ruch Izbica, Vitrum Wola Uhruska

3 kolejka - 20 kwietnia 2018 (piątek)

Frassati Fajsławice     -    
Ruch Izbica 3:2
 
Sparta Rejowiec Fabr. - Victoria Żmudź 5:3  
Kłos Chełm - Włodawianka Włodawa    
2:1  
pauza: Vitrum Wola Uhruska, Hetman Żółkiewka

4 kolejka - 27 kwietnia 2018 (piątek)

Hetman Żółkiewka     -    
Włodawianka Włodawa    
2:0  
Victoria Żmudź     - Kłos Chełm 2:0  
Ruch Izbica     - Sparta Rejowiec Fabr. 4:2  
Vitrum Wola Uhruska     - Frassati Fajsławice 5:1  

5 kolejka - 4 maja 2018 (piątek)

Sparta Rejowiec Fabr.     -     Vitrum Wola Uhruska    
5:1   9 maja 
Kłos Chełm     -     Ruch Izbica 4:2   6 maja
Włodawianka Włodawa     -     Victoria Żmudź 2:0  
pauza: Hetman Żółkiewka, Frassati Fajsławice   

6 kolejka - 11 maja 2018 (piątek)

Hetman Żółkiewka     -     Victoria Żmudź 2:3  
Ruch Izbica     -     Włodawianka Włodawa    
4:1   16 maja 
Vitrum Wola Uhruska     -     Kłos Chełm 3:4  
pauza: Frassati Fajsławice, Sparta Rejowiec Fabr.

7 kolejka - 18 maja 2018 (piątek)

Frassati Fajsławice     -     Hetman Żółkiewka 2:2  
Włodawianka Włodawa     -     Vitrum Wola Uhruska    
5:4  
Victoria Żmudź     -     Ruch Izbica 1:2   22 maja
pauza: Sparta Rejowiec Fabr., Kłos Chełm

8 kolejka - 25 maja 2018 (piątek)

Hetman Żółkiewka     -     Ruch Izbica 1:2  
Vitrum Wola Uhruska     -     Victoria Żmudź 3:3   24 maja
Frassati Fajsławice     -     Sparta Rejowiec Fabr.    
4:3   29 maja
pauza: Kłos Chełm, Włodawianka Włodawa   

9 kolejka - 1 czerwca 2018 (piątek)

Sparta Rejowiec Fabr.      -     Hetman Żółkiewka 3:0  
Kłos Chełm     -     Frassati Fajsławice    
3:2  
Ruch Izbica     -     Vitrum Wola Uhruska 5:0   2 czerwca 
pauza: Włodawianka Włodawa, Victoria Żmudź

 

Runda Jesienna

1 kolejka - 1 września 2017 (piątek)

Start Krasnystaw
    -    
Unia Rejowiec 1:3
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Tatran Kraśniczyn 6:4
 
Hetman Żółkiewka
    - Start-Regent Pawłów 3:1
 
Frassati Fajsławice
    - Znicz Siennica Różana    
5:3
 
Ruch Izbica
    - Niedźwiadek Chełm 9:0
 

2 kolejka - 8 września 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -    
Niedźwiadek Chełm 2:2
  11 września
Znicz Siennica Różana
    - Ruch Izbica 2:5
  12 września
Start-Regent Pawłów     - Frassati Fajsławice 2:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Hetman Żółkiewka 1:6
 
Start Krasnystaw
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
1:7
 

3 kolejka - 15 września 2017 (piątek)

Sparta Rejowiec Fabr.
    -     Unia Rejowiec 3:1
 
Hetman Żółkiewka
    - Start Krasnystaw 8:0
 
Frassati Fajsławice     - Tatran Kraśniczyn 12:0
 
Ruch Izbica
    - Start-Regent Pawłów 6:1
 
Niedźwiadek Chełm
    - Znicz Siennica Różana    
6:1
  18 września

4 kolejka - 22 września 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -    
Znicz Siennica Różana    
4:0
 
Start-Regent     - Niedźwiadek Chełm 3:3
 
Tatran Kraśniczyn
    - Ruch Izbica 1:7
 
Start Krasnystaw
    - Frassati Fajsławice 2:4
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Hetman Żółkiewka 7:1
  23 września

5 kolejka - 29 września 2017 (piątek)

Hetman Żółkiewka
    -    
Unia Rejowiec 4:2  
Frassati Fajsławice
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
3:1
 
Ruch Izbica
    - Start Krasnystaw 13:1
 
Niedźwiadek Chełm
    - Tatran Kraśniczyn 4:0
  2 października
Znicz Siennica Różana
    - Start-Regent Pawłów 4:5
 

6 kolejka - 6 października 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -     Start-Regent Pawłów 7:0 
  18 października
Tatran Kraśniczyn
    - Znicz Siennica Różana    
3:1
 
Start Krasnystaw
    - Niedźwiadek Chełm 1:0
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Ruch Izbica 2:6
  9 października
Hetman Żółkiewka
    - Frassati Fajsławice 2:0
  4 listopada

7 kolejka - 13 października 2017 (piątek)

Frassati Fajsławice
    -    
Unia Rejowiec 1:3  
Ruch Izbica
    - Hetman Żółkiewka 2:2
 
Niedźwiadek Chełm
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
4:4
  16 października
Znicz Siennica Różana
    - Start Krasnystaw 1:3
 
Start-Regent Pawłów     - Tatran Kraśniczyn 5:1
 

8 kolejka - 20 października 2017 (piątek)

Unia Rejowiec
    -     Tatran Kraśniczyn 6:0  
Start Krasnystaw
    - Start-Regent Pawłów 4:1
 
Sparta Rejowiec Fabr.
    - Znicz Siennica Różana    
3:0  
Hetman Żółkiewka
    - Niedźwiadek Chełm 6:0
 
Frassati Fajsławice
    - Ruch Izbica 2:5
 

9 kolejka - 27 października 2017 (piątek)

Ruch Izbica
    -     Unia Rejowiec 1:1  
Niedźwiadek Chełm
    - Frassati Fajsławice 0:2  
Znicz Siennica Różana     - Hetman Żółkiewka 2:6  
Start-Regent Pawłów
    - Sparta Rejowiec Fabr.    
0:2  
Tatran Kraśniczyn
    - Start Krasnystaw 1:11