Frassati mistrzem Orlików

Data dodania: wtorek, 05 czerwiec 2018 22:01
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Na najwyższym stopniu podium zakończyli rozgrywki orliki Frassatiego. W turnieju finałowym Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozegranym na boisku Chełmianki nasza najmłodsza grupa wiekowa wygrała wszystkie cztery spotkania grupowe, w drodze o finał po rzutach karnych pokonała Ruch Izbica, by w meczu o 1. miejsce okazać się lepszym o jedną bramkę z Niedźwiadkiem Chełm. Do turnieju głównego zakwalifikowało się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Dwie najlepsze drużyny z obu grup spotkały się w spotkaniach półfinałowych, zwycięzcy par rozegrali mecz finałowy, natomiast pokonani walczyli o 3. miejsce.

Frassati: R.Kostka - Świstowski, Dańko, K.Kostka, D.Baran, N.Tylec, Sałaga oraz G.Tylec, Suszek, Tujaka, Buchajczyk

Grupa A: Włodawianka Włodawa, Niedźwiadek 2009 Chełm, Frassati Fajsławice, Start Pawłów, Spółdzielca Siedliszcze