Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu

Data dodania: środa, 31 styczeń 2018 22:25
Dodał: Administrator
komentarze: 2 (dodaj komentarz)

Zarząd PGKS Frassati Fajsławice zawiadamia, że w dn. 9 lutego br. o godz. 19:00 w budynku Urzędu Gminy Fajsławice odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klubu. Szczegółowy porządek obrad znajduje się w poniższym załączniku.

zobacz załącznik

Komentarze

jeśli walne odbyło się w/g powyższego porządku to podjęte uchwały nie mają mocy prawnej brak komisji mandatowej która stwierdza prawomocność walnego do podejmowania uchwał a powołanie komisji skrutacyjnej jest zbędne jeżeli nie przeprowadza się wyborów.
Data dodania: poniedziałek, 12 luty 2018 10:01
Dodał: obserwator
Powołanie komisji mandatowej, nie jest warunkiem koniecznym, do stwierdzenia prawomocności walnego. To w obowiązkach i kompetencjach przewodniczącego walnego, jest stwierdzenie na podstawie listy obecności, czy walne może podejmować uchwały - a statut określa, jaka powinna być obecna ilość członków, aby walne było prawomocne. Powołanie zaś komisji skrutacyjnej nie jest zbędnym elementem walnego. Jeżeli odbywają się głosowania, to właśnie komisja skrutacyjna odpowiedzialna jest za policzenie głosów - a w przypadku podejmowania uchwał przez walne, głosowania są niezbędne.
Data dodania: wtorek, 13 luty 2018 21:34
Dodał: uczestnik walnego

Dodaj swój komentarz