Meczycho

Data dodania: niedziela, 22 październik 2017 12:51
Dodał: Administrator
komentarze: 21 (dodaj komentarz)

Po stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu obie drużyny podzieliły się punktami. To było 101 min. przyjemności.

11 kolejka, 22.10.2017, godz. 14:00

Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw 2:2 (1:1)
Lipa 20', S.Baran 53' - Wójcik (k) 36', Kishiev 73'

Frassati: Mazur - Madeja, K.Baran, Lipa (90+5' Walicki), Dzirba, S.Baran (85' Kopeć), P.Przebirowski, Adamiak, Młynarczyk, Kołodziejski, Olech (46' Stefaniak, 72' Skorek)

Komentarze

A dlaczego trwał 101 minut? Otóż mecz mógłby zakończyć się tradycyjnie po 90 minutach, ale piłkarze z Fajsławic broniąc korzystnego dla nich remisu, padali w końcówce drugiej połowy co chwilę na murawę jak muchy. A to że niby jednego złapał w nogę skurcz, innego zaś coś nagle w dupę ugryzło. I jak już upadli na murawę to tak leżeli jak najdłużej, usiłując urwać jak najwięcej czasu z końcówki drugiej połowy, który przybliżał ich do upragnionego remisu, Trwało to leżenie i udawanie jak autor skrupulatnie obliczył 11 minut. Ot i całe wyjaśnienie dlaczego mecz trwał 101 minut.
Data dodania: poniedziałek, 23 październik 2017 18:08
Dodał: Obserwator UEFA
Ty, kretino. Ale nikt o to nie pytał :D
Data dodania: poniedziałek, 23 październik 2017 18:49
Dodał: XD
Faktycznie piłkarze z Fajsławic od 80 minuty nie wytrzymali kondycyjnie, a to z przetrenowania. Panie trenerze gdzie treningi.!!!! , bo bez nich daleko się nie pojedzie. Mecz dla Startu powinien zakończyć się dużo wcześniej , ale sędzia nie uznał 2 prawidłowo zdobytych goli dla Fajsławic. Kto stał przy bocznych sędziach to widział, że spalonych nie było. Dla Startu karny z kapelusza i sędziowanie bocznych sędziów też pod Start. Ogólnie dużo kopaniny bez ładu i składu i walka ,a raczej zapasy.
Data dodania: poniedziałek, 23 październik 2017 20:30
Dodał: pp
Do pp - trzeba wiedzieć co to jest spalony, a karny że był to nawet Wasi zawodnicy mówili. A o tym że jeden z waszych wspaniałych "kibiców" uderzył sędziego to nie napiszesz? Takiego chamstwa jak w Fajsławicach to nie ma nigdzie...
Data dodania: poniedziałek, 23 październik 2017 21:41
Dodał: tt
Podziwiam klub z Fajsławic za to, że pomimo takich okoliczności infrastruktury boiskowej i okołoboiskowej, tych garaży i bloku które zdawałoby się stoją tuż za liniami bocznymi boiska, tego zasranego i zaszczanego kibla, tych gąbek ochronnych w rogu boiska, żeby rozpędzony piłkarz, który nie zdąży wyhamować nie przypierdolił w coś twardego baniakiem, tych piłek lądujących pomimo siatki ochronnej na nagrobkach pobliskiego cmentarza, tych taśm ostrzegawczych, które niczym czerwony dywan na rozdaniu oscarów wyprowadzają sędziów i piłkarzy na boisko, tych umęczonych alkoholem twarzy kibiców podśpiewujących, że najlepszy w Polsce jest PGKS, podziwiam ich za to, że piłkarze całkiem nieźle grają, a zarząd jakoś lepi to wszystko do kupy.
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 00:36
Grają sami swoi,nie trzeba wydawać pieniędzy na "profesjonalistów".
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 07:18
Dodał: FF
Grają sami swoi i pewnie na was nie ma mocnych, a piłkarzy obowiązuje zasada kochaj albo rzuć "profesjonalny" klub z Fajsławic.
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 10:28
Niestety Start zmuszony jest wysłać do PZPN donos na klub z Fajsławic. Sędzia doliczył tylko 11 minut , a powinien dużo więcej. Zasadnym jest powtórzyć mecz na innym boisku.
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 18:32
Dodał: kibic startu
Chciałbym pogratulować trenerowi Fajsławic, że pomimo swoich starczych lat był w stanie dostrzec swój strzał we własną stopę, jaki to wyrządził sobie i drużynie wpuszczając na boisko zawodnika z nr 21, 26 minut na boisku tego zawodnika to zdecydowanie za dużo. Panie trenerze brawo za wędkę!!! Pozdrawiam przepite mordy!!!
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 19:53
Dodał: Miecio Krecio
..
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 21:23
Dodał: aa
.... może i kibel zasrany, ale tylu kibiców co przyjechało z Krasnegostawu nie widział on od festynu z wakacji, a teraz kolka cyfr - Krasnystaw ponad 19 000 mieszkańców , gmina Fajsławice niecałe 4 700, budżet klubu START-u 5 razy większy niż Frassati, a wynik 2:2, No cóż kasa sama nie gra na boisku :);) dobrego wieczoru !!!
Data dodania: wtorek, 24 październik 2017 21:24
Dodał: Skrupulatny
Zasrany kibel można posprzątać za niewielką kwotę, nie trzeba do tego posiadać wielkiego budżetu. Liczba mieszkańców też nie ma tu znaczenia. Czasem jeden potrafi go bardziej zasrać niż cała armia Napoleona. Jeśli chodzi o wynik meczu, wiem i nie musisz mnie o tym przekonywać, że jest to dla was ogromny sukces i wielkie wydarzenie zremisować ze Startem Krasnystaw.
Data dodania: środa, 25 październik 2017 09:37
Winny zawsze się tłumaczy. Największe gwiazdy światowej piłki potrafią "kombinować" na boisku. Nie chodzi o to żeby się nalatać tam i z powrotem...jak trzeba to się gra na czas i to jest oczywista rzeczywistość. Nikt Wam nie zabronił Panowie ze Startu grać w podobny sposób... tylko sęk w tym , że punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Was remis jest przegraną i wstydem, dla Nas niekoniecznie.
Data dodania: środa, 25 październik 2017 12:13
Dodał: aragorn
Sęk w tym,że zapożyczyłeś pseudonim "aragorn" z "Władcy pierścieni", chcąc podkreślić tym swoje ego, a pierdolisz głupoty i wyglądasz raczej jak Gollum, również z "Władcy pierścieni".
Data dodania: środa, 25 październik 2017 13:52
A dlaczego pierdolisz głupoty? Bo może i największe gwiazdy światowej piłki tak grają, ale u was w drużynie nie ma nawet najmniejszej gwiazdy i to podwórkowej piłki. Zgadzam się, że remis Startowi nic nie daje i jest w pewnym sensie dla niego przegraną, ale pytam się co wam daje remis, że aż tak musieliście "kombinować" i grać na czas jak napisałeś?
Data dodania: środa, 25 październik 2017 14:08
Prawda jest taka, że Frassati też na wiosnę wygrało w Krasnymstawie, 3 do 1 i ten wynik 2 do 2 mnie nie dziwi. Byłem na meczu i widziałem nieporadność niektórych zawodników Startu. .Drużyny grały wyrównany mecz . W pierwszej połowie lepszy był Frassati a w drugiej gdzieś od 80 minuty Start. Prawda niestety boli, bo mała wioska ma takiej samej jakości drużynę jak miasto Krasnystaw. Jestem byłym zawodnikiem Startu i pozdrawiam wszystkich kibiców. Musi być lepiej
Data dodania: środa, 25 październik 2017 17:41
Dodał: do obserwatora UEFA
...do Obserwatora UEFA - cieszę się, że rozumiesz problem. Nas remis ze Startem już nie cieszy. Tak jak napisałeś wygrana na wiosnę pokazała, że można wygrywać z Wami. Może 2-4 lata temu, gdybyśmy zremisowali byłoby to sensacją, dziś jest normalnym remisem, który daje tylko 1 punkt. Zgadzam się też z Twoją oceną - 1 połowa należała dla nas. 9 sytuacji bramkowych dla Frassati i tylko jeden GOL, no i nie uznana bramka - trudno ocenić czy z faktycznego spalonego, może skrót z meczu to pokaże czy był spalony. Start w pierwszej połówce miał 5 sytuacji bramkowych i 1 GOL w tych sytuacjach Start miał poprzeczkę w 44 minucie.... tyle skrupulatnej statystyki - Pozdrawiam.
Data dodania: środa, 25 październik 2017 18:23
Dodał: skrupulatny
murawa nie sprzyjała wcale obydwu drużynom w kopaniu piłki ciężko bylo obejrzeć w tym meczu jakieś skladne akcje większość to była kopanina...
Dodał: PGKS
...widzę, że strona frassatiego żyje , komentarze się sypią :):), a ciekawe czemu na stronie Startu ostatnia aktualizacja strony jest z 29.04.2017, a opisany ostatni mecz seniorów :) z 2016 roku Frassati 2: 4 Start - wiele się od tamtego czasu zmieniło oj wiele :) http://www.start1944.krasnystaw.pl/index.php/aktualnosci
Data dodania: środa, 25 październik 2017 19:01
Bo strona Frassati to całkiem fajna strona jest trzeba przyznać obiektywnie. Ktoś napisał : "Prawda niestety boli, bo mała wioska ma takiej samej jakości drużynę jak miasto Krasnystaw" A ja napiszę tak: Prawda niestety boli, bo mała wioska Nieciecza ma takiej samej jakości drużynę jak miasto Poznań. Co to za argumenty?
Data dodania: środa, 25 październik 2017 19:40
Nie należy porównywać profesjonalnej piłki z V ligą chełmską. Nieciecza ma bogatego sponsora. Mój argument jest taki, że szkoleni dzieciaków w Fajsławicach jest ok. Na tym Fajsławice bazują i jakoś to wyglada. Niech się wstydzą za to boisko, szatnie itd., ale to oddzielna bajka i Wszyscy widzą jak jest. W Starcie jest wszystko tylko od lat nie ma drużyny.
Data dodania: czwartek, 26 październik 2017 18:27