Gdyby nie ostatni kwadrans

Data dodania: sobota, 23 sierpień 2014 10:16
Dodał: Administrator
komentarze: 3 (dodaj komentarz)

W osłabionym składzie przystąpił Frassati do spotkania z jednym z faworytów rozgrywek. Z różnych przyczyn nieobecni byli podstawowi defensorzy: Trała i Furmaniak, a na domiar złego na początku II połowy z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Andrzej Stacharski. Goście z Krasnegostawu szybko, bo w 6 min. objęli prowadzenie. Błąd bramkarza gospodarzy strzałem głową wykorzystał Piotr Styżej. Do końca pierwszej odsłony pomimo wielu okazji z obydwu stron wynik nie uległ zmianie. Większe emocje miały miejsce w II połowie. W 48 min. Start podwyższył prowadzenie i wydawało się, że nic ciekawego już się nie wydarzy. Dzielna postawa Frassatiego opłaciła się. Dwie składne akcje naszego zespołu zakończone zostały dwoma trafieniami przywracającymi nadzieję. Czas mijał, a wynik wciąż był remisowy. W 76 min. pogubiła się linia obrony naszego zespołu i sytuację sam na sam wykorzystał nowy nabytek Startu - Sławomir Skorupski. Przez kolejne 15 min. odkryta obrona z Fajsławic jeszcze trzykrotnie została skarcona i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Startu 6:2. Mimo porażki zawodnikom należą się brawa za walkę i dobrą postawę na boisku.

1 kolejka, 23.08.2014, godz. 11:00
Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw 2:6 (0:1)
Ł.Kasperek 53'
, Skorek 59' - P.Styżej 6', Sadlak 48' 90', Skorupski 76', Sadowski 84', Stępniak 90+4'

Frassati: Dzirba - Madeja, Ł.Pluta Embarassed, Stacharski Cool (Innocent 54' Jedut), Baran, Olech, Lipa (Innocent 80' Błaziak), K.Pluta, Adamiak, Ł.Kasperek Cry, Skorek Cry

Start: Kowiński - Łuczyn (56' Dworucha), Ł.Styżej, P.Styżej, Nowakowski, Sadlak, Wójcik (66' Witkowski), Bojar, Chłopek, Skorupski (90+1' Stępniak), Sadowski

Sędziowali: Rogowski, Wilczyński, Tubilewicz