Rozgrywki w sezonie 2019/2020 odwołane

Data dodania: czwartek, 07 maj 2020 19:40
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

źródło: laczynaspilka

Powyższy komunikat oznacza, że awans z ligi okręgowej do IV ligi przypadł udziałem Unii Białopole, natomiast awans z A Klasy do ligi okręgowej uzyskali Znicz Siennica Różana oraz Sawena Sawin.

Aktualizacja: na podstawie Uchwały nr 1/2020 z dnia 2 czerwca 2020 r. Zarządu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej awans z lig okręgowych do IV ligi uzyskały także drużyny z 2. miejsca, w przypadku Oddziału Chełm awans do IV ligi oprócz Unii Białopole uzyskał Start Krasnystaw.

Komentarze

Dodaj swój komentarz