Finały powiatowe Turnieju o Puchar Tymbarku

Data dodania: niedziela, 02 grudzień 2018 13:52
Dodał: Administrator
komentarze: 0 (dodaj komentarz)

W listopadzie br. w Krasnymstawie odbyły się powiatowe finały do XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W związku ze zmianą regulaminu w turnieju w kat. U-10 i U-12 mogą wziąć udział zawodnicy, którzy nie są uprawnieni w danym klubie w rozgrywkach ligowych – nie dotyczy to zgłaszanych szkół. W związku z powyższym w bieżącej edycji zawodnicy z naszego klubu występowali jako reprezentanci Szkoły Podstawowej w Fajsławicach oraz Szkoły Podstawowej w Siedliskach Drugich – regulamin dopuszcza wystawienie drużyny z kilku szkół z jednej gminy pod warunkiem, że łączna ilość dzieci w obu szkołach nie przekracza 300 uczniów. W kategorii U-12 chłopców nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania nie tracąc ani jednej bramki i wywalczyła awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną 2019 r.

Fajsławice U-12: Radosław Kostka – Karol Kostka, Antoni Świstowski, Jakub Augustyński, Daniel Baran, Damian Kasperek oraz Hubert Iwańczuk, Nikodem Tylec, Kamil Augustyński

Wyniki w kat. U-12 chłopców
Fajsławice – Gorzków 5:0, K.Kostka, 2 J.Augustyński, Baran, Iwańczuk
Fajsławice – Kraśniczyn 6:0, 2 Baran, J.Augustyński, Kasperek, K.Kostka, K.Augustyński
Fajsławice – Łopiennik Górny 5:0, sam., 2 Kasperek, 2 K.Augustyński
Fajsławice – Trójka Krasnystaw 2:0, Kasperek, Iwańczuk

Fajsławice U-12

Fajsławice U-10: Kuba Wilk – Krystian Waryszak, Paweł Dzirba, Karol Ruszniak, Antoni Przytuła, Filip Bogusz